Skip to content

Kirgizstāna pavasarī ! Lidojumi no Rīgas uz Biškeku no 197 EUR turp un atpakaļ

Kirgizstāna ir valsts Centrālāzijā, kas slavena ar savu ainavu daudzveidību, kalnu masīviem, alpiem un nomadu kultūru. Ceļot uz Kirgizstānu var būt interesanta pieredze daudzu iemeslu dēļ. Šeit ir daži iemesli, kāpēc varētu izvēlēties šo valsti kā ceļojuma galamērķi:

 1. Brīnišķīgā dabas ainava: Kirgizstāns ir slavens ar savu skaisto kalnu ainavu. Te ir 7,000 metru augsti giri, dzīvopjami ezera un ielejas, kas piedāvā skaistus skatus un iespējas piedalīties piedzīvojumu sportos, piemēram, kalnu pārgājienos un zirgu braucienos.
 2. Nomadu kultūra: Kirgizstānā joprojām pastāv tradicionālā nomadu dzīvesveida aspekti. Varat piedalīties nomadu festivālos, iepazīt viņu dzīvesveidu, baudīt vietējo virtuvi un apmeklēt tradicionālas tirgus vietas.
 3. Iespaidīgie arheoloģiskie objekti: Valsts vēsturē ir daudz interesantu arheoloģisko atradumu, piemēram, Toshihazrasa un Buranabijas, kurus varat apmeklēt un iepazīt seno vēsturi un kultūru.
 4. Siltās attiecības ar iedzīvotājiem: Kirgizstānas iedzīvotāji ir pazīstami ar saviem sirsnīgajiem un viesmīlīgajiem raksturiem. Iepazīstieties ar vietējiem cilvēkiem, lai dzirdētu viņu stāstus, dalītos pieredzē un iegūtu dziļāku izpratni par viņu dzīves veidu.
 5. Dzīvnieku vērošana: Kirgizstāna piedāvā iespēju vērot retus dzīvniekus, piemēram, sniega leopardus un Marco Polo aitas, kas ir izplatītas šajā reģionā.
 6. Atrodas Svētā Trojas kalnu pakājē: Jāpiemin arī tas, ka Kirgizstāns atrodas pie slavenā Svētā Trojas kalna pakājes, kas ir ievērojams svētku un garīguma centrs.
 7. Ceļošana ar automašīnu: Valstī ir iespējams īrēt automašīnu un pārvarēt aizraujošus kalnu ceļus, baudot skatus un piedzīvojumus paša tempā.

Ja jūs interesē piedzīvojumi dabā, kultūras pieredze un interesanti arheoloģiskie objekti, Kirgizstāna varētu būt ļoti aizraujošs galamērķis.

Labākais laiks ceļot uz Kirgizstānu lielā mērā ir atkarīgs no jūsu interesēm un plānotajiem aktivitāšu veidiem. Tomēr ir daži faktori, kas var ietekmēt ceļojuma pieredzi atkarībā no gadalaika:

 1. Vasaras mēneši (jūnijs – augusts): Šajā laikposmā ir vislabākā iespēja baudīt siltu laiku un visaugstākos gaisa temperatūras. Tas ir lielisks laiks, lai veiktu kalnu pārgājienus, piedalītos nomadu festivālos un baudītu dabas skaistumu.
 2. Rudenī (septembris – oktobris): Rudens mēneši piedāvā skaistus krāsu maiņas skatus kalnos. Gaisa temperatūra vēl joprojām ir salīdzinoši silta, un tas ir labs laiks, lai apmeklētu arheoloģiskos objektus un baudītu nomadu dzīvesveidu.
 3. Pavasaris (aprīlis – maijs): Pavasaris ir labais laiks ceļot, ja vēlaties redzēt ziedus un sāktu sezonu. Tomēr kalnu rajonos var būt vēl daudz sniega, un dažas ielejas var nebūt pilnībā pieejamas.
 4. Ziemas mēneši (novembris – marts): Šajā periodā Kirgizstāna piedzīvo aukstu ziemu ar daudz sniega kalnu rajonos. Tas ir lielisks laiks ceļot, ja esat ieinteresēts ziemas sportos, piemēram, slēpošanā vai snovbordā.

Ja plānojat piedalīties kalnu pārgājienos vai veikt citas aktīvās izklaides, vasara var būt piemērota. Tomēr, ja vēlaties izvairīties no lielākajiem tūristu plūdiem, varat izvēlēties rudenī vai pavasarī. Svarīgi ir paturēt prātā, ka augstkalnu reģionos var būt auksts pat vasarā, tāpēc labi aprīkoties ar siltu apģērbu ir būtiski neatkarīgi no ceļojuma perioda.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

AirBaltic vai Norwegian un Pegasus Airlines lidojumi no Rīgas uz Biškeku ar pārsēšanos Skandināvijā un Turcijā.

Air Baltic / Norwegian un Pegasus Airlines lidojumi nav savienoti, tāpēc ieteicams izvēlēties maršrutu ar vismaz 4-6 stundu laiku starp lidojumiem Skandināvijā, lai izietu kontroli.

Cenā ir iekļauta tikai rokas soma.

Rīga – Biškeka piem. 16.-24.04. 197 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 9./16.-23./24.04., 25.05.-3./10.05., 2.-10./17.05. un citi

Lidojumi uz Biškeku