Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Kipru jūnija beigās! Tiešie lidojumi no Rīgas no 96 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis apartamentos tikai 230 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

Datumi:

26.06.-3.07. 96 EUR

19.06.-3.07. 96 EUR

Apartamenti Mariela Hotel Apartments.

Šī naktsmītne ir 15 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Šī ģimenes pārvaldītā viesnīca atrodas Polisas mierpilnajā kūrortā un piedāvā mūsdienīgas ērtības, daudzas iekštelpu un āra aktivitātes visai ģimenei, kā arī bezmaksas privātu autostāvvietu.Naktsmītnes Mariela plašajos dzīvokļos ir labi aprīkota virtuve, kas ir lieliski piemērota viesiem, kuri dod priekšroku pašu gatavotām maltītēm. Dzīvokļiem ir arī liels balkons, no kura paveras lielisks skats uz apkārtni.

Viesiem, kuri vēlas baudīt savu maltīti Vidusjūras saulē, uz vietas ir pieejamas grila iekārtas. Viesnīca Mariela piedāvā tematisko vakaru izklaides.

Viesi var peldēties 2 peldbaseinos vai spēlēt kādu no daudzajām viesnīcas piedāvātajām spēlēm. Viesiem, kuri vēlas iepazīt aizraujošo lauku ainavu ar tajā esošajiem pauguriem un kalniem, viesnīcā var nomāt velosipēdus vai automašīnu. Tuvumā ir pieejamas arī daudzas pārgājienu iespējas. Viesnīca Mariela ir ērta naktsmītne, kas atrodas 10 minūšu pastaigas attālumā no daudziem restorāniem un veikaliem.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 8,5.

Divvietīgs numurs uz 7 naktīm – 268 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.