Skip to content

Kilimandžaro, Tanzānija! Turkish Airlines lidojumi no 477 EUR ar bagāžu

Ceļot uz Tanzāniju ir vērts, jo šī valsts ir slavena ar savu bagāto dabu, brīnišķīgajiem dzīvnieku rezervātiem un kultūras mantojumu. Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc apmeklēt Tanzāniju un ko tur var redzēt un darīt:

  1. Serengeti Nacionālais parks: Serengeti ir slavenākais nacionālais parks Tanzānijā un viens no slavenākajiem safari galamērķiem pasaulē. Tas ir zināms ar savu vēsturisko migrāciju, kur lieli skaiti zvēru pārvietojas starp Serengeti un Kenijas Masai Mara rezervātu. Šeit varat vērot lauvas, zebras, žirafes, gnu antilopes un daudzus citus dzīvniekus.
  2. Kilimandžāro: Tanzānija ir slavena ar savu izcilo Kilimandžāro, kas ir augstākais kalns Āfrikā. Ja esat piedzīvojumu meklētājs, jūs varat doties uz Kilimandžāro un izmēģināt kalnā kāpšanu, lai sasniegtu tās virsotni Uhuru Peak. Tas ir neaizmirstams izaicinājums un piedzīvojums.
  3. Zanzibāras sala: Zanzibāra ir skaista sala Tanzānijas piekrastē, kas slavena ar savām smilšainajām pludmalēm, krāsainiem koraļļu rifiem un svaigiem jūras produktiem. Apmeklējiet Stone Town, kas ir Zanzibāras galvaspilsēta, un iepazīstieties ar tās aizraujošo vēsturi un arhitektūru. Jūs varat arī doties uz Jozani Forest, kur varat redzēt apsargātās sarkanās colobus mērkaķus un baudīt dabas takas.
  4. Ngorongoro Krātera rezervāts: Ngorongoro Krātera rezervāts ir unikāls dabas brīnums, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tas ir liels vulkāna krāteris, kas ir mājvieta dažādiem dzīvniekiem, ieskaitot lielos zvērus, zebras, flamingo un pat retos degunradžus. Jūs varat veikt safari ekskursiju pa krāteri un vērot dzīvnieku daudzveidību.
  5. Tarangire Nacionālais parks: Tarangire ir vēl viens slavenais Tanzānijas nacionālais parks, kas pazīstams ar savu lielo zvēru skaitu, ieskaitot ziloņus, žirafes, lielas kaķu sugas un daudzus citus. Šeit jūs varat baudīt safari braucienus, staigāt pa parku un iepazīt vietējo dzīvnieku dzīvesveidu.
  6. Kultūra un iepazīšanās ar Maasai: Tanzānija piedāvā iespēju iepazīt vietējo Maasai cilts kultūru un tradīcijas. Jūs varat doties uz Maasai ciematiem, iepazīties ar viņu dzīvesveidu, dejām un amatniecību, un uzzināt vairāk par viņu tradicionālo dzīvi.

Tanzānija ir brīnišķīgs galamērķis, kas apvieno daba, piedzīvojumi un kultūra. Tā piedāvā iespēju iepazīt gan skaistas pludmales, gan savvaļas dabu, kā arī iepazīties ar dažādu etnisko grupu kultūrām un tradīcijām.

Labākais laiks ceļot uz Tanzāniju ir atkarīgs no tā, kādas aktivitātes vēlaties veikt un kuras vietas plānojat apmeklēt. Tomēr vispārēji labākie laika apstākļi Tanzānijā ir šādi:

  1. Safari: Labākais laiks safari braucieniem Tanzānijā ir sausais periods no jūnija līdz oktobrim. Šajā laikā ir mazāk lietus, un dzīvnieki bieži pulcējas apkārt ūdens avotiem, padarot tos vieglāk novērojamus. Lielākais skaits tūristu arī apmeklē Tanzāniju šajā laikā.
  2. Kilimandžaro: Labākais laiks kāpt uz Kilimandžaro ir sausais periods no janvāra līdz martam un jūlijam līdz septembrim. Šajās mēnešos ir mazāk lietus un mazāk mākoņu, kas nodrošina labākas kāpšanas apstākļus.
  3. Zanzibāras sala: Labākais laiks apmeklēt Zanzibāras salu ir sausais periods no janvāra līdz martam un jūlija līdz septembrim. Šajā laikā ir siltas temperatūras un mazāk lietu, kas ļauj baudīt skaistās pludmales un jūras aktivitātes.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka katrā sezonā ir savas priekšrocības un mīnusi, un laika apstākļi var būt mainīgi. Ir svarīgi rūpīgi izpētīt galamērķi un apmeklējuma mērķus, lai izvēlētos labāko laiku ceļojumam uz Tanzāniju. Turklāt, ja vēlaties izvairīties no lielāka tūristu skaita, varat izvēlēties apmeklēt valsti ārpus galvenajiem tūristu sezonas mēnešiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Rīgas/Viļņas/Tallinas uz Kilimandžaro ar pārsēšanos Stambulā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: aprīlis, maijs, novembris, decembris

Rīga – Kilimandžaro piem. 14.-26.04. 477 EUR

Citi datumi no Rīgas: 7./12.-17./19./22./26.04., 10./12.-22./24.05., 27.11.-9./12.12. un citi

Citi datumi no Viļņas: 3./10.-12./15./17./19./22./24./26.04., 1./3./8./10.-8./13./15./17./20./22./24.05., 22./24.05.-3./5./7.06., 14./16.-25./26./28.11. un citi

Lidojumi uz Kilimandžaro