Skip to content

Kefalonija! Aegean lidojums un 6 naktis apartamentos pie jūras – 280 EUR

Kefalonija ir skaista sala Jonijas jūrā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām apskates vietām un aktivitātēm, ko var izbaudīt, ceļojot uz Kefaloniju:

  1. Myrtos pludmale: Šī pludmale ir viena no skaistākajām Grieķijā un ir iecienīta tūristu vidū ar tās kristāldzidro ūdeni un iespaidīgo ainavu.
  2. Assos ciems: Assos ir viens no skaistākajiem un iespaidīgākajiem ciematiem Kefalonijā, kur var baudīt ainaviskos skatus un apmeklēt vēsturiskās vietas.
  3. Melissani alas ezers: Šī ala ir pazīstama ar savu zilās ūdens krāsu un iespēju doties laivā pa tās ūdeņiem, lai apbrīnotu šo dabas brīnumu.
  4. Svētā Gerasima klosteris: Šis klosteris ir viena no Kefalonijas reliģiskajām vietām, kur var iepazīt kultūras un reliģiskos aspektus

Kefalonija ir arī slavena ar savu vietējo virtuvi, skaistajām pludmalēm un ainaviskajiem skatiem. Šī sala piedāvā daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atpūtas brīvdienas, baudot dabu un kultūru.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Aegean lidojumi no Rīgas uz Kefaloniju ar pārsēšanos Atēnās.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 18.-24.05. 194 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Citi datumi: 14.-20.05., 27.08.-2.09., 31.08.-6.09.

Lidojumi uz Kefaloniju

Apartamenti Helen’s Studios & Apartments. Studija uz 6 naktīm – 173 EUR.

Naktsmītne Helen’s Studios & Apartments atrodas Skala Kefaloniasā, 600 metru attālumā no Skalas pludmales. Viesu rīcībā ir terase, tenisa laukums un skats uz pilsētu. Kūrorts atrodas aptuveni 1,9 km attālumā no Spiti pludmales, kā arī 2,5 km attālumā no Lutraki pludmales. Dažām naktsmītnes naktsmītnēm ir balkons ar skatu uz jūru.

Dažos viesnīcas numuros ir virtuve ar ledusskapi un plīts virsmu.

Jaunavas čūskas klosteris atrodas 10 km attālumā no kūrorta, savukārt Atrou Jaunavas klosteris ir 18 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Kefalonijas lidosta, kas atrodas 35 km attālumā no naktsmītnes Helen’s Studios & Apartments.

Apartamenti Kefalonijā