Skip to content

Kazahstāna! Lidojumi no Rīgas uz Astanu no 309 EUR

Kazahstāna ir liela valsts ar daudzām interesantām vietām, ko var apmeklēt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Kazahstānu un dažas vietas, ko tur var redzēt un darīt:

  • Almati – Almati ir Kazahstānas lielākā pilsēta un tā piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Var apmeklēt Kok-Tobe kalnu, Medeo slēpošanas centru un Almatas centrālo baznīcu, lai iepazītu pilsētu un tās kultūru.
  • Astana – Astana ir Kazahstānas galvaspilsēta un tā ir pazīstama ar savu moderno arhitektūru. Var apmeklēt Bayterek torņi, Hazret Sultan mošeju un Astanas operas un baleta teātri, lai iepazītu pilsētu un tās kultūru.
  • Ēdiens un dzērieni – Kazahstānas virtuve ir daudzveidīga un piedāvā daudz garšīgu ēdienu un dzērienu izvēli. Var izbaudīt tradicionālos ēdienus, piemēram, beshbarmak un plov, un dzert garšīgu tēju vai kumysu.
  • Dabas skaistumi – Kazahstāna ir pazīstama ar savu skaisto dabu un ainavām. Var apmeklēt Altyn-Emel Nacionālo parku, Kolsai ezerus un Čaryn kanjonu, lai iepazītu valsts dabas skaistumus.
  • Vēsture un kultūra – Kazahstāna ir bagāta ar vēstures un kultūras mantojumu. Var apmeklēt Akmolinskas pilsētas vēsturisko centru, Karagandas muzeju un Kazahstānas Nacionālo muzeju, lai iepazītu valsts vēsturi un kultūru

Kopumā, Kazahstāna ir aizraujošs galamērķis, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Sākot no modernās arhitektūras un vēstures līdz dabas skaistumiem un garšīgajai ēdienkartei, šeit ir kas interesants ikvienam ceļotājam.

Labākais laiks ceļot uz Kazahstānu ir no aprīļa līdz oktobrim. Šajā laikā jūs varat baudīt siltu laiku un apskatīt dažādas atrakcijas valstī. Kazahstāna ir kontinentāls klimats ar karstām vasarām un ļoti aukstām ziemām. Tomēr, ir vērts atzīmēt, ka klimats var atšķirties atkarībā no reģiona, kurā plānojat ceļot. Tāpēc, pirms ceļojuma, ieteicams pārbaudīt precīzāku laika prognozi un klimata apstākļus konkrētajā reģionā, kurā plānojat apmeklēt.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Rīgas uz Astanu ar pārsēšanos Stambulā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: oktobris-jūnijs

Rīga – Astana piem. 16.-29.10. 309 EUR

Citi datumi: 9./11.-15./16./17./19.10., 16./23.10.-29.10./2.11., 30.10.-6./11.11., 6./7.-14./16./18.11., 21./26./27./28./29.11.-5./7./9.12., 5.-18./19.12., 12.-27.06. un citi

Lidojumi no Rīgas uz Kazahstānu