Skip to content

Kanāda rudenī! Lidojumi uz Toronto no 338 EUR turp un atpakaļ

Ceļojums uz Toronto, Kanādas lielāko pilsētu, var būt ļoti interesants un aizraujošs. Toronto ir multikulturāla pilsēta ar bagātu kultūras, iepirkšanās, ēdināšanas un izklaides piedāvājumu. Šeit ir dažas no galvenajām lietām, ko var redzēt un darīt, apmeklējot Toronto:

  1. CN tornis: CN tornis ir simboliska ēka un viena no pasaulē augstākajām struktūrām. Jūs varat doties uz tā augšējo platformu, lai baudītu panorāmas skatu uz pilsētu vai pat izmēģinātu EdgeWalk, kas ir pasaules augstākais āra staigāšanas piedzīvojums.
  2. Ripley’s Aquarium of Canada: Šis akvārija komplekss ir ideāla vieta, kur apbrīnot jūras dzīvnieku daudzveidību. Jūs varat redzēt krāšņus koraļļus, sastapties ar haizivīm un pat barot stingrays.
  3. Royal Ontario Museum: Šis muzejs ir slavens ar savu plašo kolekciju, kas aptver dabu, kultūru un vēsturi. Jūs varat izstaigāt dažādās galerijās, kas veltītas mākslai, zinātnei un kultūrai, un iepazīties ar aizraujošām izstādēm.
  4. Toronto Islands: Toronto salas atrodas Vētras ezera priekšpusē un piedāvā iespēju bēgt no pilsētas kņadas un baudīt dabas klusumu. Jūs varat doties uz pludmali, veikt pastaigu pa ainaviskām takām, nomāt velosipēdus vai izbaudīt pikniku uz salas.
  5. Distillery District: Distillery District ir vēsturiskais rajons, kas atjaunots un tagad ir mākslas, dizaina, veikalu un restorānu klasteris. Jūs varat pastaigāties pa bruģētajām ielām, apskatīt mākslas galerijas un veikalus, baudīt gardus ēdienus un iepirkties suvenīrus.
  6. St. Lawrence Market: Šis tirgus ir viens no slavenākajiem pārtikas tirgiem pasaulē. Jūs varat iepazīt dažādus vietējos produktus, gardas delikateses, svaigus produktus un tradicionālus ēdienus.

Turklāt Toronto piedāvā plašu restorānu izvēli, kur var baudīt dažādu kultūru virtuves, un tā ir arī slavena ar savu mūzikas un izklaides industriju. Jums vajadzētu arī izbaudīt pilsētas multikulturālo atmosfēru un doties uz kādu no tās festivāliem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Play Airlines – Islandes zemo izmaksu aviokompānijas – lidojumi no Viļņas uz Toronto ar pārsēšanos Reikjavikā.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Viļņa – Toronto piem. 12.-18.10. 338 EUR

Citi datumi: 21.-27.09., 21.09.-4.10., 5.-18.10.

Lidojumi uz Toronto