Skip to content

Kā saņemt paroli? Par abonēšanu

No 2023. gada 1.oktobra bloga sadaļas izdevīgi ceļojumu piedāvājumi pirmās 5 dienas pēc publikācijas ir pieejami tikai abonentiem, pēc 5 dienām – visiem lapas apmeklētājiem.
Kļūt par abonentu var noformējot PayPal Subscription mājaslapā. Pēc apmaksas saņemsiet paroli uz savu e-pastu (parasti 30 minūšu laikā), ar kuru varēsiet aplūkot jaunus rakstus mājaslapā. Abonēšanas maksa – 1,49 EUR mēnesī. Atteikties no abonēšanas var jebkurā brīdī.

Kāpēc? 
Esam novērojuši un analizējuši lapas apmeklētāju uzvedību un secinājām, ka jūs (tāpat, kā arī mēs) visvairāk novērtējiet tieši izdevīgo ceļojumu informāciju, tā ir visvairāk pieprasīta. Mēs vēlamies, laikā, kad gan dzīve, gan arī ceļojumi paliek dārgāki, lai tomēr katrs varētu atrast kādu galamērķi, ko apmeklēt, saskaņā ar savu budžetu. Ticam, ka ceļošana padara dzīvi skaistāku un cilvēkus – labākus. 
Tāpēc vēlamies veltīt laiku tieši šim saturam un regulāri sniegt jums aktuālu informāciju, kuru jūs varēsiet izmantot, lai rezervētu labākus ceļojumus nepārmaksājot. 

Kā šobrīd pelna mājaslapa?
Varbūt esat pamanījuši, esam pēdējā laikā eksperimentējuši ar dažādiem reklāmas sniedzējiem. Meklējam optimālāko variantu, kad reklāma tomēr nav uzbāzīga, bet ļauj segt mājaslapas uzturēšanas izmaksas. Papildus saņēmām nelielu komisiju, kad jūs rezervējiet ceļojumus mūsu lapā. 
Vārdu sakot, šis ir hobijs, kurš tiek uzturēts brīvajā laikā. Veicot izmaiņas, vēlamies atbrīvot laiku no pamatdarbiem un veltīt to izdevīgu piedāvājumu meklēšanai un publicēšanai. 

Kādi ir jūsu ieguvumi? 
Saprotam, ka arī jums jābūt kādiem labumiem par ieguldītu naudu. Te ir daži:

  • vairāk piedāvājumu 
  • laicīgi pasniegta informācija
  • operatīvās atbildes uz jūsu komentāriem un ziņām 
  • uzklausīsim jūsu vēlmes saistībā ar lapas saturu, galamērķiem un ņemsim to vērā, sagatavojot jaunus piedāvājumus
  • lielāka iespējamība paspēt iegādāties lētas biļetes, jo informācija ir pieejama mazākām cilvēku skaitam (tikai abonentiem)
  • izskatīsim arī abonentu ieteikumus un vēlmes uzlabot pieredzi mūsu mājaslapā
  • ar laiku vēlamies atteikties no uzbāzīgas reklāmas mājaslapā 
  • iespējams varēsim arī kādreiz sākt veikt individuālus ceļojumu piedāvājumus