Skip to content

Jaungada nakts Gdaņskā: lidojumi no Rīgas no tikai 29 EUR turp un atpakaļ

Gdaņska ir viens no aizraujošākajiem galamērķiem Polijā un Eiropā kopumā, un ir vairāki iemesli, kāpēc būtu jāceļo uz šo pilsētu:

  1. Vēsture: Gdaņska ir viena no vēsturiski bagātākajām pilsētām Polijā, kurai ir sena un daudzveidīga vēsture. No Hansa savienības laikiem līdz Otrajam pasaules karam, pilsēta ir bijusi daudzu nozīmīgu notikumu lieciniece.
  2. Arhitektūra: Gdaņska ir slavena ar savu krāšņo un unikālo arhitektūru. Vecpilsēta ir pilna ar gotikas, renesanses un baroka stila ēkām, kas veido iespaidīgu un romantisks skatuvi.
  3. Kultūra un māksla: Gdaņska ir kultūras un mākslas centrs, kas piedāvā dažādus muzejus, teātrus un galerijas. Viens no populārākajiem muzejiem ir Solidaritātes centrs, kas atspoguļo pilsētas un tās iedzīvotāju cīņu par brīvību.
  4. Dzīvā mūzika: Gdaņska piedāvā plašu dzīvās mūzikas scenas klāstu, sākot no roka līdz džeza koncertiem, kā arī vairākas mūzikas festivālus, kas notiek visu gadu.
  5. Ostas apgabals: Gdaņskas ostas apgabals ir pilsētas ekonomiskais un kultūras centrs. Šeit atrodas gan modernas ēkas, gan vēsturiskas struktūras, kas ir saistītas ar pilsētas jūras vēsturi.
  6. Pārtika un dzērieni: Gdaņska ir lieliska vieta, kur baudīt tradicionālo Polijas virtuvi un eksperimentēt ar vietējiem ēdieniem. Arī vietējā alus un degvīna aina ir jāizmēģina.
  7. Daba un apkārtne: Gdaņska atrodas netālu no jūras un ir iespējams apmeklēt pludmales, kā arī ceļot uz skaistām dabas vietām, piemēram, Słowiński nacionālo parku.

Ņemot vērā Gdaņskas vēsturi, kultūru un dabu, šī pilsēta ir lielisks galamērķis, kas piedāvā ceļotājiem dažādas iespējas baudīt pilsētu.

Izbaudiet Jaungada vakaru Polijas pilsētā Gdaņskā, kas piedāvā apmeklētājiem bagātīgu kultūras pieredzi, sākot ar arhitektūru un beidzot ar muzejiem, dzintara iepirkšanos un ballītēm, kas ir īpaši noderīga svētku laikā.

Dodoties uz tirgu Dlugi Targ, dodieties pastaigā pa Ulica Dluga (Garo ielu) un apbrīnojiet apkārtējās ēkas un veikalus. Šī ir lieliska vieta, kur apstāties, lai paēstu kādā no kafejnīcām vai restorāniem (šeit ir nedaudz dārgāk ēst, taču varat doties uz kādu no tuvākajām ielām, lai iegūtu makam draudzīgāku ēdienu!)

Uzlēkt uz AmberSky riteņa, lai skatītos brīnišķīgus Gdaņskas skatus, vai, ja vēlaties būt nedaudz aktīvākam, uzkāpiet pa 405 pakāpieniem līdz Sv. Marijas katedrāles virsotnei, lai iegūtu elpu aizraujošākus skatus uz pilsētu.

Protams, decembrī Targ Weglowy ir Ziemassvētku tirdziņš, lai baudītu visu veidu poļu priekus. Ar svētku gaismām un dekorācijām izklātajām ielām tā ir īsta ziemas brīnumzeme.

Jaungada vakara salūts

Ja atrodaties Gdaņskā 31. decembrī, tad Dlugi Targ un Targ Weglowy ir vieta, kur lielākā daļa cilvēku pulcēsies, lai skatītos, kā debesīs iedegas uguņošana. Tā būs pārpildīta, jo cilvēki izies ielās, lai sagaidītu Jauno gadu.

Ja esat tuvāk Sopotai, sekojiet pūļiem uz pludmali un uguņošanas piestātni, atcerieties savu degvīnu vai šampanieti, lai sveicinātu jauno gadu!

ĪPAŠI JAUNGADA PASĀKUMI

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Gdaņsku (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 31.12.-01.01. 29 EUR turp un atpakaļ

Lidojumi uz Gdaņsku