Skip to content

Jaunais gads Vīnē: lidojums un 2 naktis 4* viesnīcā 18. gadsimta pilī – 220 EUR

Ceļošana uz Vīni, Austriju, ir lieliska izvēle. Ieteikumi divu dienu ceļojumam:

  1. Kultūras mantojums: Vīne ir bagāta kultūras un vēsturiskā mantojuma vieta. Jūs varat apmeklēt Vīnes pilsētu un izbaudīt tās gleznainās ielas, impozanto arhitektūru un karaļa pili Hofburgu. Papildus tam ir vērts apmeklēt Vīnes Operu vai citus kultūras centrus, lai izbaudītu mūzikas un teātra izrādes.
  2. Vīna garšošana: Vīne un tās apkārtne ir pazīstama ar savu vīna ražošanu. Jūs varētu doties uz kādu no vīna dārziem un vīna darītavām, kas atrodas netālu no Vīnes. Piedaloties vīna degustācijās, jūs varētu izbaudīt dažādu Vīnes vīnu garšas un iepazīt vīna ražošanas procesu.
  3. Vīna ceļš (Weinstraße): Vīnes tuvumā atrodas slavenais Vīnes vīna ceļš, kas iet cauri burvīgai reģionam ar vīna dārziem un skaistiem ciematiņiem. Ceļojot pa šo maršrutu, jūs varētu baudīt ainavu un apmeklēt vīna ražotājus, lai iepazītu to vīna tradīcijas un garšas.
  4. Iepirkšanās un kafejnīcas: Vīne ir arī lieliska vieta iepirkšanās pastaigām un tradicionālām kafejnīcām. Jūs varētu apmeklēt Kärntnestraße, kas ir slavena iepirkšanās iela, un atrast tradicionālas austriešu suvenīrus un citas interesantas preces. Turklāt jūs varētu apēst garšīgu Austrijas kūku (Sachertorte) kādā no kafejnīcām un baudīt autentisku austriešu kafiju.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Vīni (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 30.12.-1.01. 39 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Vīni

4* viesnīca Austria Trend Hotel Schloss Wilhelminenberg Wien. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 360 EUR

Viesnīca Austria Trend Hotel Schloss Wilhelminenberg Wien atrodas vēsturiskā 1781. gadā celtā ēkā, unikālā vietā, no kuras paveras skats uz Vīnes namu jumtiem. Visos numuros ir elegantas mēbeles un bezmaksas bezvadu internets.

Četrzvaigžņu viesnīcai ir restorāns un ziemas dārzs, kurā tiek pasniegtas brokastis. Izsmalcinātajā ēdamzālē viesi var baudīt īpašos Vīnes virtuves ēdienus. Maltīšu ieturēšanai ir pieejama arī terase, no kuras paveras lielisks skats uz Vilhelmīnenbergas pili un pilsētu. Kafejnīcā Schloss tiek piedāvāti konditorejas izstrādājumi un kafija.

Katrā viesnīcas Hotel Schloss Wilhelminenberg Wien numurā ir seifs, rakstāmgalds un televizors. Pēc pieprasījuma tiek nodrošināta apkalpošana numurā.

Šī četrzvaigžņu viesnīca atrodas lielā, skaistā parkā, Vīnes 16. rajonā. Iepretim viesnīcai pietur autobusi 46A un 46B. Pilsētas centrā var nokļūt 25 minūšu brauciena laikā.

Viesnīca Vīnē