Skip to content

Jaunais gads Indijā! Lidojumi uz New Delhi no 435 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu

Indija ir valsts, kas lepojas ar tūkstošiem gadu ilgu kultūras vēsturi, unikālu dabas daudzveidību un garšīgu ēdienu. Šeit ir dažas no iemesliem, kāpēc ceļot uz Indiju un ko tur darīt un redzēt:

  • Kultūra un vēsture: Indija ir slavena ar savu kultūru un vēsturi, un tā piedāvā daudz ko redzēt un izpētīt. Populārākie apskates objekti ir Taj Mahal, Amber Fort un Qutub Minar.
  • Ēdieni: Indijas virtuve ir slavena ar savu garšu un daudzveidību, un Indijā varat izmēģināt daudzus garšīgus ēdienus, piemēram, biryani, samosas un tikka masala.
  • Tirgi: Indija ir slavena ar savu tirgu skaitu, un tie piedāvā daudz ko iegādāties, piemēram, tradicionālos izstrādājumus, apģērbu, pārtiku un daudz ko citu. Populārākie tirgi ir Chandni Chowk un Dilli Haat.
  • Daba: Indija piedāvā daudzus dabas skaistumus, piemēram, Himalaju kalnu virsotnes, Gangesa upi un Ranthambore nacionālo parku.
  • Reliģija: Indija ir slavena ar savu reliģiju un garīgumu, un tā piedāvā daudz ko redzēt un izpētīt, piemēram, Haridwar un Varanasi.

Kopumā, Indija ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt vēsturi, kultūru, garšīgus ēdienus un iepirkties. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu. Tomēr, jāņem vērā, ka Indija ir sarežģīts un daudzveidīgs ceļojumu galamērķis, un jums jābūt gataviem uz dažādiem izaicinājumiem un kultūršokiem.

Indijā ir trīs galvenās sezonas – vasaras (marts līdz jūnijam), lietus (jūlijs līdz septembrim) un ziemas (oktobris līdz februārim). Ziemas laiks, īpaši no novembra līdz februārim, bieži tiek uzskatīts par labāko laiku ceļot, jo laiks ir salīdzinoši vēsāks un sauss. Šajā periodā ir ērtāk apmeklēt daudzas apskates vietas.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Turkish Airlines lidojumi no Viļņas uz New Delhi ar pārsēšanos Stambulā.

Var pieteikties bezmaksas Stambulas apskates tūrēm un nakšņošanai partneru viesnīcā! Vairāk info par tūrēm šeit. Vairāk info par nakšņošanas iespējām šeit.

Cenā ir iekļauta bagāža līdz 23 kg.

Lidojumu periods: aprīlis, maijs, jūnijs, septembris, novembris – februāris

Viļņa – New Delhi piem. 23.12.-2.01. 435 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 17.-29.04., 1.-24.05., 13.-25.06., 20.-30.09., 27.12.-8.01. un citi

Lidojumi uz Indiju