Skip to content

Jaunais gads Bratislavā! Tiešais lidojums un viena nakts 4* viesnīcā ar brokastīm – 122 EUR

Bratislava, Slovākijas galvaspilsēta, ir interesants ceļojuma galamērķis ar savu vēsturisko un kultūras bagāžu. Šeit ir daži ieteikumi, ko darīt un redzēt Bratislavā:

  1. Bratislavas pils: Bratislavas pils ir viens no pilsētas ikoniskajiem simboliem. To varat apskatīt no dažādiem skatu punktiem pa pilsētu.
  2. Vecpilsēta: Ista vēsturiskā daļa ar vecajām ieliņām, laukumiem un kolorītiem ēku fasādēm. Tur var atrast daudz māksliniecisku darbu, kā arī kafejnīcas un veikalus.
  3. Bratislavas pilsētas muzejs: Lai iegūtu vairāk informācijas par Bratislavas vēsturi un kultūru, varat apmeklēt pilsētas muzeju.
  4. Slavīna piemineklis: Tas ir piemineklis, kas atrodas augstā vietā un piedāvā lielisku skatu uz pilsētu. Tas ir piemērots, lai izbaudītu pilsētas panorāmu.
  5. Bratislavas kaļķakmens: Lai iegrimtu pilsētas vietējā atmosfērā, varat apmeklēt Bratislavas kaļķakmeni, kur ir daudz veikalu, restorānu un kafejnīcu.
  6. Danubia shopping centrs: Ja vēlaties iepirkties, apmeklējiet kādu no pilsētas tirdzniecības centriem, piemēram, Danubia shopping centru.
  7. Novy Most un UFO tornis: Ja esat piedzīvojumu meklētājs, paņemiet liftu uz UFO torni, kas ir Novy Most tilta daļa, un baudiet lielisku skatu uz apkārtējo ainavu.
  8. Modrý kostolík (Zils baznīca): Šī baznīca ir zilganā krāsā un piedāvā interesantu arhitektūru.
  9. Ēdināšana: Iegūstiet autentisku Slovākijas pieredzi, izbaudot vietējo virtuvi. Dažas populāras ēdienreizes ietver bryndzové halušky (pupiņu nūdeļu ēdiens) un vyprážaný syr (ceptais siers).
  10. Kultūras pasākumi un festivāli: Pārbaudiet vietējos notikumus un festivālus, kas var sniegt ieskatu par Slovākijas kultūru un tradīcijām.

Bratislava ir pilsēta ar savdabīgu atmosfēru un interesantiem apskates objektiem, kas padara to par pievilcīgu ceļojuma galamērķi.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Kauņas uz Bratislavu (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 31.12.-1.01. 65 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Bratislavu

4* viesnīca Hotel Bratislava. Divvietīgs numurs ar brokastīm – 114 EUR.

Viesnīca Bratislava atrodas pusceļā starp Bratislavas starptautisko lidostu Stefanika un centru, un tā piedāvā bezmaksas interneta pieslēgumu, izsmalcinātu virtuvi un drošu autostāvvietu.

Vestibilā bez maksas tiek nodrošināta interneta stacija ar printeri. Uz vietas ir pieejams arī labsajūtas centrs, automašīnu noma, automazgātava vai frizētava.

Viesnīcas vestibila bārs piedāvā ikdienas ēdienkarti no pulksten 11:30 līdz 13:30, tradicionālo slovāku alu un īpašos ēdienus, kā arī dažādus slovāku un ārvalstu vīnus.

Viesnīca Bratislava atrodas tikai 1,5 km attālumā no automaģistrāles D1 izejas Bratislava-Ruzinov. Ar tramvaju līdz pilsētas centram var nokļūt 20 minūšu laikā.

Viesnīca Bratislavā