Skip to content

Jaunais 2025. gads Ņujorkā! Lidojums no Rīgas tikai 459 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 5 naktis viesnīcā – 739 EUR

Ņujorka ir viena no slavenākajām un populārākajām pilsētām pasaulē, piedāvājot daudz kultūras un vēsturisku objektu, kā arī izklaides un iepirkšanās iespējas. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Ņujorkā:

  1. Brīvības statuja un salas: Brīvības statuja ir Ņujorkas simbols, kas atrodas uz Brīvības salas. Apmeklējiet salu un statuju, lai iepazītos ar tās vēsturi un baudītu skatu uz pilsētu.
  2. Central Park: Šis ir lielākais parka komplekss Ņujorkā, kas piedāvā daudzus pārgājienus, piknikus un citus āra aktivitātes. Apmeklējiet parku, lai izbaudītu dabas skaistumu un atpūtu no pilsētas.
  3. Metropolitēna mākslas muzejs: Šis ir viens no lielākajiem mākslas muzejiem pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu kolekciju no dažādiem laikmetiem un kultūrām. Apmeklējiet muzeju, lai iepazītos ar mākslas vēsturi un kultūru.
  4. Brodveja: Šis ir slavenais teātru rajons Ņujorkā, kas piedāvā daudzus izrādes un mūziklus. Apmeklējiet Brodveju, lai izbaudītu izrādi un iepazītos ar Ņujorkas teātra kultūru.
  5. Empire State Building: Šī ir viena no slavenākajām ēkām pasaulē, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu.

Ir svarīgi atcerēties, ka Ņujorka ir liela un daudzveidīga pilsēta, tāpēc ir daudz citu objektu un aktivitāšu, ko var apmeklēt un darīt.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

LOT lidojumi no Rīgas uz Ņujorku ar pārsēšanos Varšavā.

Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža.

Rīga – Ņujorka 27.12.-1.01.25. 459 EUR turp un atpakaļ

Citi datumi: 25.12.-1.01., 27.12.-3.01.

Lidojumi uz Ņujorku

2* viesnīca Skyview Motel. Divvietīgs numurs uz 5 naktīm – 560 EUR.

Šis motelis atrodas maršrutā 46 East, tikai 15 minūšu brauciena attālumā no Centrālparka. Tā piedāvā ikdienas kontinentālās brokastis, diennakts kafiju vestibilā un uz vietas esošo bankomātu. Viesu numuros ir bezmaksas bezvadu internets.

Katrā moteļa Skyview numurā ir plakanā ekrāna televizors un rakstāmgalds. Tradicionāli iekārtotajos numuros ir arī neliels ledusskapis un tālrunis ar modināšanas zvanu.

Motelī Skyview viesu ērtībām uz vietas ir pieejami dzērienu un uzkodu tirdzniecības automāti.

Fortlī vēsturiskais parks atrodas 7 minūšu brauciena attālumā, savukārt Bronksas Mākslas muzejs atrodas 12 minūšu brauciena attālumā no šī moteļa. Kolumbijas universitāte atrodas 10 jūdžu attālumā.

Viesnīca Ņujorkā