Skip to content

Islande rudenī: lidojums un 3 naktis apartamentos centrā – 258 EUR

Ceļot uz Islandi ir vērts, jo šī salas valsts ir slavena ar savu aizraujošo dabu, ainavu un unikālajiem dabas fenomeniem. Lai gan 2-3 dienas ir salīdzinoši īss laiks, lai apmeklētu visu Islandi, jūs joprojām varat izbaudīt dažas no tās skaistākajām vietām:

  1. Reikjavīka: Islandes galvaspilsēta Reikjavīka ir vieta, kur sākt savu ceļojumu. Iepazīstieties ar Reikjaviku, apskatiet tās krāsaino pilsētas ainavu, apmeklējiet Harpa koncertzāli un baudiet vietējo kultūru un restorānus.
  2. Golden Circle: Golden Circle ir slavens tūristu maršruts, kas ietver trīs populārus galamērķus: Þingvellir nacionālais parks, Haukadalur geotermālā zona (ar Strokkur geizera apmeklējumu) un Gullfoss ūdenskritums. Šajā maršrutā jūs varat redzēt un piedzīvot Islandes dabas brīnumus.
  3. Reynisfjara pludmale un Vik: Apmeklējiet Reynisfjara pludmali ar tās slavenajiem melnajiem smilšu kalniem un vienreizējo ainavu. Apmeklējiet arī mazu piekrastes pilsētu Vik, kas ir slavena ar savu gleznaino skaistumu.
  4. Jökulsárlón ledus ezers: Doties uz Jökulsárlón ledus ezeru, kur jūs varat redzēt peldošos ledus gabalus un gleznaino ainavu. Tas ir viens no aizraujošākajiem dabas objektiem Islandē.
  5. Pludmales: Islande ir arī dažas ainaviskas pludmales, piemēram, Djúpalónssandur un Diamond Beach, kur jūs varat izbaudīt ainavu un vērot ledus gabalus, kas skaitās par dabas brīnumiem.
  6. Geotermālās pirtis un termālās vannas: Islande ir pazīstama ar savām geotermālajām pirtīm un termālajām vannām. Apmeklējiet populārās vietas kā Blue Lagoon vai Secret Lagoon, lai izbaudītu relaksējošas vannas un iemērcieties siltā ūdenī.

Lai gan šis ir tikai mazs ieskats, 2-3 dienas dod jums iespēju apbrīnot Islandes skaistumu, iepazīties ar tās dabas brīnumiem un izbaudīt vietējo kultūru. Tomēr, ja iespējams, ieteicams pavadīt vairāk laika, lai pilnībā izbaudītu visas Islandes piedāvātās iespējas.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Wizz Air lidojumi no Viļņas uz Reikjaviku (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 14.-17.10. 80 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam vai 60 EUR ar Wizz Air Club

Pieejami arī citi datumi par šo cenu

Lidojumi Viļņa - Reikjavika

Apartamenti: Brand-New Modern Studio (dzīvoklis uz 3 naktīm – 357 EUR)

Brand-New Modern Studio atrodas Reikjavīkas Austrumu rajonā, 5,2 km attālumā no Hallgrímskirkja baznīcas, 5,5 km attālumā no Solfar Sun Voyager un 47 km attālumā no Zilās lagūnas. Naktsmītne atrodas 5 km attālumā no pērles, un visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Šajā dzīvoklī ir 1 guļamistaba, virtuve ar ledusskapi un trauku mazgājamo mašīnu, plakanā ekrāna televizors, atpūtas zona un 1 vannas istaba ar dušu. Dzīvoklī tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa.

Nacionālais parks Thingvellir atrodas 48 km attālumā no dzīvokļa, savukārt tornis Imagine Peace atrodas 3,7 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Reikjavīkas vietējā lidosta, kas atrodas 6 km attālumā no naktsmītnes Brand-New Modern Studio.

Studio Reikjavika