Skip to content

Islande novembrī: lidojums un 3 naktis apartamentos centrā – 249 EUR

Ceļot uz Islandi ir vērts, jo šī salas valsts ir slavena ar savu aizraujošo dabu, ainavu un unikālajiem dabas fenomeniem. Lai gan 2-3 dienas ir salīdzinoši īss laiks, lai apmeklētu visu Islandi, jūs joprojām varat izbaudīt dažas no tās skaistākajām vietām:

  1. Reikjavīka: Islandes galvaspilsēta Reikjavīka ir vieta, kur sākt savu ceļojumu. Iepazīstieties ar Reikjaviku, apskatiet tās krāsaino pilsētas ainavu, apmeklējiet Harpa koncertzāli un baudiet vietējo kultūru un restorānus.
  2. Golden Circle: Golden Circle ir slavens tūristu maršruts, kas ietver trīs populārus galamērķus: Þingvellir nacionālais parks, Haukadalur geotermālā zona (ar Strokkur geizera apmeklējumu) un Gullfoss ūdenskritums. Šajā maršrutā jūs varat redzēt un piedzīvot Islandes dabas brīnumus.
  3. Reynisfjara pludmale un Vik: Apmeklējiet Reynisfjara pludmali ar tās slavenajiem melnajiem smilšu kalniem un vienreizējo ainavu. Apmeklējiet arī mazu piekrastes pilsētu Vik, kas ir slavena ar savu gleznaino skaistumu.
  4. Jökulsárlón ledus ezers: Doties uz Jökulsárlón ledus ezeru, kur jūs varat redzēt peldošos ledus gabalus un gleznaino ainavu. Tas ir viens no aizraujošākajiem dabas objektiem Islandē.
  5. Pludmales: Islande ir arī dažas ainaviskas pludmales, piemēram, Djúpalónssandur un Diamond Beach, kur jūs varat izbaudīt ainavu un vērot ledus gabalus, kas skaitās par dabas brīnumiem.
  6. Geotermālās pirtis un termālās vannas: Islande ir pazīstama ar savām geotermālajām pirtīm un termālajām vannām. Apmeklējiet populārās vietas kā Blue Lagoon vai Secret Lagoon, lai izbaudītu relaksējošas vannas un iemērcieties siltā ūdenī.

Lai gan šis ir tikai mazs ieskats, 2-3 dienas dod jums iespēju apbrīnot Islandes skaistumu, iepazīties ar tās dabas brīnumiem un izbaudīt vietējo kultūru. Tomēr, ja iespējams, ieteicams pavadīt vairāk laika, lai pilnībā izbaudītu visas Islandes piedāvātās iespējas.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Wizz Air lidojumi no Viļņas uz Reikjaviku (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 20.-23.11. 80 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam vai 60 EUR ar Wizz Air Club

Pieejami arī citi datumi par šo cenu

Lidojumi uz Islandi

Apartamenti: Greenkey Studio H17 (dzīvoklis uz 3 naktīm – 338 EUR)

Naktsmītne Greenkey Studio H17 atrodas Reikjavīkā, tikai 1 km attālumā no Solfar Sun Voyager. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu internetu. Īpašums atrodas 1,2 km attālumā no Hallgrímskirkja baznīcas un 1,7 km attālumā no Pērles.

Tirdzniecības iela Laugavegur atrodas 400 metru attālumā no dzīvokļa. Tuvākā lidosta ir Reikjavīkas vietējā lidosta, kas atrodas 2 km attālumā no naktsmītnes Greenkey Studio H17.

Dzīvoklis Reikjavikā