Skip to content

Īrija aprīlī! Lidojums, auto un 3 naktis viesnīcā pie okeāna tikai 187 EUR

Klēras grāfiste (County Clare) Īrijā ir reģions ar skaistiem ainavu skatiem, kultūras bagātībām un interesantām vietām. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko darīt un redzēt Īrijas rietumos, Klēras grāfistē:

 1. Cliffs of Moher:
  • Iepriecinieties ar iespaidīgajiem Cliffs of Moher – šiem dramatiskajiem un augstajiem klintīm, kas paceltas virs Atlantijas okeāna, piedāvā neaizmirstamu skatu.
 2. The Burren:
  • Apmeklējiet The Burren – aizraujošu karsēju teritoriju, kurā varat pastaigāties starp neparastiem akmens formācijām un retajiem augiem.
 3. Aran salas:
  • Dodieties uz Aran salām – Inishmore, Inishmaan vai Inisheer, kur varat izbaudīt ainavu, kultūru un vēsturi šajā ainaviskajā salu grupā.
 4. Bunratty Castle and Folk Park:
  • Apmeklējiet Bunratty Castle un Folk Park – šī viduslaiku pils piedāvā ieskatu viduslaiku dzīvē, un Folk Park ļauj iepazīt tradicionālo īru ciema dzīvi.
 5. Doolin:
  • Apmeklējiet Doolin – mazu ciematu, kurš ir pazīstams ar tradicionālo īru mūziku un tuvumu Cliffs of Moher.
 6. Loop Head:
  • Aizbrauciet uz Loop Head – šis pussalas reģions piedāvā skaistus skatus uz okeānu un interesantas dabas teritorijas.
 7. Kilkee Cliffs:
  • Paskatieties uz Kilkee Cliffs – mazāk pazīstamas, bet arī aizraujošas klintis, kas piedāvā brīnišķīgus skatus uz Atlantijas okeānu.
 8. Cooley Mountains:
  • Izbaudiet dabu un pastaigājieties pa Cooley Mountains – kalnu masīvu, kas piedāvā skaistus skatus un daudzas iespējas izbaudīt dabu.

Atcerieties, ka Klēras grāfiste ir ļoti bagāta ar kultūras, vēsturiskām un dabas apskates vietām. Neaizmirstiet izbaudīt arī tradicionālo īru kulināriju un mūziku, ko šis reģions piedāvā!

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Kauņas uz Šenonu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 25.-28.04. 62 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Īriju

Auto noma uz 3 dienām – 50 EUR ar neierobežotu nobraukumu.

auto noma

Viesnīca Killard House uz 3 naktīm – 200 EUR.

Killard House ar skatu uz jūru, bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums un bezmaksas privātā autostāvvieta atrodas pilsētā Caherlean, 700 metru attālumā no White Strand pludmales. No šīs naktsmītnes paveras skats uz klusu ielu. Viesu rīcībā ir terase. Šis īpašums piedāvā ģimenes numurus un piknika zonu.

Visos viesu nama numuros ir drēbju skapis, plakanā ekrāna televizors, privāta vannas istaba, gultas veļa un dvieļi. Dzīvokļiem ir terase ar āra ēdamzonu. Viesu namā visas vienības ir bez alerģijām.

Viesi var atpūsties naktsmītnes dārzā.

Moheras klintis atrodas 45 km attālumā no viesu nama, savukārt bāka Loop Head ir 37 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Šenonas lidosta, kas atrodas 65 km attālumā no naktsmītnes Killard House.

Viesnīca Īrijā