Indija no maija līdz septembrim! Turkish Airlines lidojumi no Rīgas no 345 EUR turp un atpakaļ ar bagāžu (var arī apmeklēt Stambulu – bezmaksas ekskursija vai viesnīca).

Starptautisko reisu pasažieriem, kuriem gaidīšanas laiks Stambulas lidostā starp lidojumiem ir ilgāks par sešām stundām, aviokompānija piedāvā izbaudīt bezmaksas Stambulas Tūri (Touristanbul). Ceļotājiem tiek piedāvātas vairāku veidu tūres (atkarībā no pieejamā laika un Jūsu vēlmēm, Jūs varat izvēlēties vienu no piedāvātajām tūrēm). Tūres cenā ir iekļauta gan bezmaksas ieeja visos apskates objektos un muzejos, gan bezmaksas ēdināšana. Pie tam Jums būs unikāla iespēja apmeklēt visas apskates objektus bez rindas!

Ja gaidīšanas laiks starp lidojumiem ir vairāk nekā desmit stundas (ekonomiskās klases pasažieriem), tad tranzīta pasažieriem tiek piedāvāta bezmaksas izmitināšana viesnīcā.

Lai pieteiktos bezmaksas Stambulas tūrei vai izmitināšanai viesnīcā, pēc atlidošanas Stambulas Atatürk lidostā pieejiet pie aviokompānijas pārstāvja (Turkish Airlines Hotel Desk).

 

Turkish Airlines lidojumi no Rīgas ar pārsēšanos Stambulā. Ēdināšana un bagāža iekļautas cenā.

Datumi: no maija līdz septembrim

piem. 14.-27.05.

16.-28.06.

29.06.-14.07.

11.-21.08.

8.-23.09.

un citi

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.