Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Alikanti janvārī! Lidojumi no Kauņas no 52 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 3 naktis 3* viesnīcā tikai 96 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Ryanair lidojumi ar rokas bagāžu.

​Datumi:

27.-30.01. (piemēra datumi)

16.-20.01.

3* viesnīca Albahia Hotel Alicante.

Šī naktsmītne ir 10 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Viesnīca Albahia Alicante atrodas 8 minūšu pastaigas attālumā no Alikantes Albuferetas pludmales un 2 km attālumā no vecpilsētas. Viesnīcā ir peldbaseins, 9 tenisa laukumi, bezmaksas trenažieru zāle un bezmaksas bezvadu internets.

Viesnīca Albahia Alicante atrodas 300 metru attālumā no tramvaja pieturas, no kuras var nokļūt līdz Alikantes pilsētas centram, Postigetas pludmalei, Benidormai un tematiskajam parkam Terra Mítica. Līdz centram var nokļūt arī ar 2 maršrutu autobusiem.

Sporta klubs Montemar, tirdzniecības centrs Plaza Mar 2 un Santabarbaras pils ir mazāk nekā 5 minūšu brauciena attālumā no viesnīcas Albahia Alicante.

Viesnīcas Albahia numuri ir izvietoti 3 stāvos. Vairumam numuru ir privāta terase. Visos numuros ir gaisa kondicionētājs, apkure, seifs un satelīttelevīzija.

Restorānā tiek pasniegti brīvizvēles spāņu virtuves ēdieni, un no restorāna paveras skats uz jūru. Bārā ir pieejamas uzkodas – tapas un pinčo.

Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 88 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.