Skip to content

Ideja piedzīvojumam! Taizeme no Rīgas arpīlī no 116 EUR vienā virzienā!

Bangkoka ir viena no populārākajām tūristu galamērķiem Taizemē, un tā piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Bangkoku:

  1. Tempļi: Bangkoka ir slavena ar savu tempļu skaitu, un tos var atrast visur pa pilsētu. Populārākie tempļi ir Wat Phra Kaew un Grand Palace, Wat Arun un Wat Pho.
  2. Tirgi: Bangkoka ir slavena ar savu tirgu skaitu, un tie piedāvā daudz ko iegādāties, piemēram, tradicionālos izstrādājumus, apģērbu, pārtiku un daudz ko citu. Populārākie tirgi ir Chatuchak Weekend Market, Chinatown un Khao San Road.
  3. Ēdieni: Taizemes virtuve ir slavena ar savu garšu un daudzveidību, un Bangkoka piedāvā daudz ko izmēģināt. Populārākie ēdieni ir pad thai, tom yum, som tam un mango sticky rice.
  4. Pilsētas tūre: Bangkoka piedāvā dažādas pilsētas tūres, kas ļauj apskatīt galvenos apskates objektus un iepazīt pilsētas vēsturi.
  5. Iepirkšanās: Bangkoka ir lieliska vieta, lai iepirktos, un tā piedāvā daudz ko iegādāties, piemēram, apģērbu, elektroniku, kosmētiku un daudz ko citu.

Kopumā, Bangkoka ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt vēsturi, kultūru, garšīgus ēdienus un iepirkties. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Labs un lēts variants tikt uz Āziju un iesākt lielu ceļojumu vai palikt uz ilgāku laiku tur.

Zemo cenu aviokompānija Norse piedāvā biļetes lidojumiem no Oslo uz Bangkoku martā un aprīlī no 91 EUR vienā virzienā.

Cenā ir iekļauta tikai rokas soma.

Oslo – Bangkoka

Datumi: 28.03., 30.03., 02.04., 04.04., 06.04.

Lidojumi uz Bankoku

No Rīgas uz Oslo lido Norwegian, AirBaltic un Ryanair.

4.04. lidojums no Rīgas uz Oslo Torp – 25 EUR (būs jābrauc uz Oslo Gardermoen lidostu) vai 71 EUR uzreiz uz Oslo Gardermoen.

Vairāk par transfēru no Oslo Torp šeit.

Lidojumi uz Oslo