Skip to content

Ideja ceļojumam novembrī! Žirona, Barselona, Lansarote un Vīne vienā – lidojumi tikai 89 EUR

Lansarote ir skaista un interesanta vieta Spānijā, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Lansaroti:

  1. Timanfaya Nacionālais parks – Timanfaya Nacionālais parks ir slavens ar savu vulkānisko ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Lansarotē.
  2. Jameos del Agua – Jameos del Agua ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Lansarotē.
  3. Cueva de los Verdes – Cueva de los Verdes ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Lansarotē.
  4. Mirador del Rio – Mirador del Rio ir slavens ar savu skatu uz apkārtni un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Lansarotē.
  5. Papagayo pludmale – Papagayo pludmale ir slavena ar savu skaisto ainavu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Lansarotē.
  6. Teguise – Teguise ir sena un iespaidīga ēka, kas atrodas Lansarotes centrā. Šeit ir iespējams apskatīt dažādus senatnes pieminekļus un apmeklēt dažus no muzejiem.
  7. La Geria – La Geria ir slavens ar savu vīna ražošanu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Lansarotē.
  8. Arrecife – Arrecife ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  9. Playa Blanca – Playa Blanca ir slavena ar savu pludmali un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Lansarotē.
  10. Fundacion Cesar Manrique – Fundacion Cesar Manrique ir slavens ar savu mākslas kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Lansarotē.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Ryanair lidojumi (cenā nav iekļauta bagāža).

Rīga – Žirona 1.11. 22 EUR (vai 31.10. 28 EUR)

(Vilciens no Žironas uz Barselonu no 7 EUR)

Barselona – Lansarote 4.11. 22 EUR (vai arī 2.11. 22 EUR)

Lansarote – Vīne 10.11. 30 EUR

Vīne – Rīga 12.11. 15 EUR (11.11. 24 EUR, 13.11. 21 EUR

Lidojumi no Rīgas