Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma, auto nomas un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ibiza maijā! Lidojumi no Rīgas no tikai 69 EUR turp un atpakaļ ar Wizz Air Discount. Lidojums un 4 naktis viesu namā – 136 EUR, 8 naktis – 198 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Wizz Air un EasyJet lidojumi.

Klikšķināmi datumi:

71 EUR turp un atpakaļ ar WDC

14.-19.05. Rīga – Londona – Rīga 

14.-19.05. Londona – Ibiza – Londona 

vai

69 EUR turp un atpakaļ ar WDC

14.-23.05. Rīga – Londona – Rīga 

14.-23.05. Londona – Ibiza – Londona 

NB! Atpakaļceļā nakts lidojums

Viesu nams Habitaciones Don Juan.

Viesu nams Habitaciones Don Juan atrodas Sanantonio. Naktsmītne ir aptuveni 600 metru attālumā no kafejnīcas Café del Mar un mazāk nekā 1 km attālumā no naktskluba Es Paradis Ibiza. Naktsklubs Eden Ibiza atrodas 11 minūšu pastaigas attālumā un Sanantonio osta ir 1 km attālumā.

Visiem viesu nama Habitaciones Don Juan numuriem ir balkons. Numuros ir privāta vannas istaba un bezmaksas WiFi. Viesiem ir pieejams gaisa kondicionētājs un plakanā ekrāna televizors.

Viesu nama Habitaciones Don Juan tuvumā atrodas tādas iecienītas apskates vietas kā Sanantonio autoosta, restorāns Golden Buddha Ibiza un rajons West End. Tuvākā lidosta ir Ibizas lidosta, kas atrodas 20 km attālumā no naktsmītnes.

Šī ir mūsu viesu iecienītākā apkārtne galamērķī Santantoni de Portmaņa, ņemot vērā neatkarīgas atsauksmes.

Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 130 EUR.
Divvietīgs numurs uz 8 naktīm – 259 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.