Skip to content

Ibiza! Lufthansa lidojums un 4 naktis viesnīcā pie pludmales – 270 EUR (maijā), 313 EUR (jūnijā)

Ibizā ir daudz ko darīt un redzēt, jo tā ir pazīstama ar savu aktīvo naktsdzīvi, skaistajām pludmalēm un ainaviskajiem skatiem. Šeit ir dažas populārākās aktivitātes un apskates vietas, ko var izbaudīt, ceļojot uz Ibizu:

  1. Pludmales: Ibizā ir skaistas pludmales, piemēram, Platja d’en Bossa, Cala Comte un Las Salinas, kur varat baudīt sauli un jūru.
  2. Naktsdzīve: Ibizas naktsdzīve ir slavena visā pasaulē, un salā ir daudz bāru, klubu un festivālu, kas piedāvā izklaidi līdz pat rītausmai.
  3. Pilsētas apskate: Apmeklējiet Ibizas pilsētu, kur varat pastaigāties pa vecajām ieliņām, apmeklēt kultūras pieminekļus un iepazīt salas vēsturi.
  4. Aktīvā atpūta: Ibizā ir daudz iespēju aktīvai atpūtai, piemēram, ūdens sporta aktivitātes, snorkelēšana un nūjošana.
  5. Ibizas tirgi: Apmeklējiet vietējos tirgus, kur varat iepirkties vietējos produktus, suvenīrus un mākslas darbus.

Kopumā, Ibizā ir daudz ko piedāvāt gan tiem, kas meklē aktīvu atpūtu un izklaidi, gan arī tiem, kas vēlas baudīt skaisto dabu un pludmales.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lidojumi no Rīgas uz Ibizu ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi:

6.-10.05. 160 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

10.-14.06. 150 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 22.-26./27.04., 10.-17.04., 17.-24.04. un citi

Lidojumi uz Ibizu

Viesnīca Hostal Roca. Divvietīgs numurs uz 4 naktīm maijā – 220 EUR, jūnijā – 326 EUR.

Hostal Roca atrodas Sant Antoni de Portmany centrā, gājēju ielā ar veikaliem. Vienkāršajos un funkcionālajos numuros ir gaisa kondicionētājs, bezmaksas bezvadu internets un privāta vannas istaba.

Naktsmītnē ir diennakts reģistratūra, kas nodrošina viesiem elastību uzturēšanās laikā. Viesnīcas Roca tūrisma aģents var sniegt noderīgu informāciju par Ibizas salu un palīdzēt organizēt ekskursijas.

Pludmale un Sant Antoni slavenie saulrieta bāri un Vestendas naktsdzīves zona atrodas tikai 5 minūšu pastaigas attālumā. Ibizas lidosta atrodas 25 minūšu attālumā.

Viesnīca Ibizā