Skip to content

Horvātija jūnijā! Tiešais lidojums un 4 naktis apartamentos pie jūras – 153 EUR

Zadara ir pievilcīgs galamērķis Horvātijā, kas piedāvā daudzveidīgu aktivitāšu klāstu un apskates objektus.

Svētā Donata baznīca: Šī ir viena no Zadaras ikoniskākajām baznīcām, kas ir pazīstama ar savu unikālo cilindrisko formu.

Zadaras katedrāle: Šī ir vēl viena nozīmīga baznīca Zadarā, kas ir pazīstama ar savu arhitektūru un vēsturi.

Jūras ērģeles: Šis ir unikāls mākslas darbs, kas izmanto jūras viļņus, lai radītu mūziku. Tas ir viens no Zadaras vispopulārākajiem apskates objektiem.

Saules piemineklis: Šis ir vēl viens mākslas darbs, kas atrodas blakus Jūras ērģelēm. Tas ir liels apļveida piemineklis, kas dienas laikā uzkrāj saules gaismu un naktī izstaro krāsainu gaismu.

Senās stikla muzejs: Šis muzejs piedāvā ieskatu senajā stikla mākslā un tehnoloģijās.

Pilnmēness festivāls: Šis ir ikgadējs pasākums, kas notiek augustā un piedāvā mūziku, dejas un mākslas svētkus pludmalē.

Dabas parka Telašćica apmeklējums: No Zadaras var doties uz dabas parku Telašćica, kas atrodas Kornātu arhipelāgā. Šeit var peldēties un snorkelēt, apmeklēt labāk aizsargāto dabisko ostu austrumu Adriātikā un apmeklēt sāls ezeru Mir.

Dugi Otok un Kornātu Nacionālā parka apmeklējums: No Zadaras var doties uz salu Dugi Otok un Kornātu Nacionālā parku. Šeit var apmeklēt Lojena pludmali un Golubinka alu.

Zadaras arhipelāgs: Zadaras arhipelāgs ir jūrnieku paradīze, kur var baudīt neskarto dabu, dzidru ūdeni, zvejnieku ciematus, slēptus līčus, pludmales priežu mežu ēnā, karstas alas, akmens bākas un fortus, kā arī garšaugu un ciprešu smaržu.

Zadara piedāvā arī daudzus restorānus, kafejnīcas un bārus, kā arī iepirkšanās iespējas vecpilsētas veikaliņos. Tāpat Zadarā ir daudz kultūras pasākumu un festivālu, no kuriem lielākie ir Pilnmēness nakts, Sapņu Zadara, Tūkstošgades lēciens un Kalelarga.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Kauņas uz Zadaru.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Datumi: 1.-5.06. 74 EUR (turp un atpakaļ vienam cilvēkam)

Lidojumi uz Zadaru

Apartamenti Apartments Angie uz 4 naktīm – 159 EUR.

Dzīvokļi Angie atrodas aptuveni 400 metru attālumā no Biograd na moru vēsturiskā centra. Viesiem tiek piedāvātas pašapkalpošanās naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu. Pludmale, kurā tiek piedāvātas dažādas ūdens sporta aktivitātes, atrodas aptuveni 800 metru attālumā.

Visām naktsmītnēm ir balkons, satelīttelevīzija un virtuve vai virtuvīte ar ēdamistabas zonu. Privātajās vannas istabās ir duša, bezmaksas tualetes piederumi un dvieļi.

Restorāns un kafejnīca-bārs atrodas 100 metru attālumā. Pārtikas veikals atrodas 200 metru attālumā. Galvenā autoosta atrodas 400 metru attālumā, savukārt Zadaras lidosta ir 35 km attālumā. Īpašums piedāvā bezmaksas autostāvvietu.

Apartamenti Horvātijā