Skip to content

Halkidiki: lidojums un 1 nedēļa pie jūras – 336 EUR

Ceļojumu uz Halkidiki reģionu Grieķijā ir vērts izvēlēties dažādu iemeslu dēļ. Šis reģions slavens ar savu gleznaino dabu, skaistajām pludmalēm un skaistām jūras ainavām. Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc apmeklēt Halkidikas reģionu un ko tur var redzēt un darīt:

  1. Pludmales: Halkidiki pussala ir pazīstama ar savām burvīgajām pludmalēm. Galvenokārt, Halkidiki sastāv no trīs “kājām” – Kassandras, Sithonijas un Athosas.
  2. Svētā kalna Athosa apmeklējums: Halkidiki piedāvā iespēju apmeklēt Svētā kalna Athosa, kas ir reliģisks un kultūras centrs. Šo vietu var apmeklēt tikai vīrieši, un tur atradīsiet daudzas vietas, piemēram, klosterus un vietas, kur saglabājušās vēsturiskas un arhitektoniskas atziņas.
  3. Halkidikas ciemati: Halkidikas reģionā ir daudzi burvīgi ciemati, kas aicina apmeklētājus iepazīt autentisku Grieķijas lauku dzīvi. Piemēri ir Afytos, Nea Fokea un Paralia Dionysiou, kur jūs varat izbaudīt tradicionālos ēdienus, pastaigāties pa vecajām ieliņām un baudīt visskaistāko dabas ainavu.
  4. Aktīvās atpūtas iespējas: Halkidiki ir arī lielisks galamērķis tiem, kas vēlas aktīvi pavadīt laiku. Jūs varat izbaudīt ūdenssporta veidus, piemēram, buru un ūdensslēpošanu, vai arī apmeklēt tuvējās kalnu takas un piedalīties pārgājienos vai kalnu riteņbraukšanā.
  5. Kultūras apskate: Halkidi varat apmeklēt dažādus arheoloģiskos vietu, piemēram, Olynthos arheoloģisko vietu un Petralona alu ar slaveno alu cilvēku kaulu atklājumu. Tas sniedz ieskatu reģiona senatnē un vēsturē.

Kopumā Halkidiki pussala piedāvā daudzus brīnišķīgus dabas un kultūras apskates objektus, kas piepilda jūsu brīvdienas ar krāšņiem ainavām un aizraujošām aktivitātēm.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie AirBaltic lidojumi no Rīgas uz Salonikiem (cenā iekļauta rokas bagāža līdz 8kg).

Datumi: 5.-12.09. 158 EUR (vienam cilvēkam turp un atpakaļ)

Citi datumi:

15.-29.08. 168 EUR

22./29.08.-5.09. 183 EUR

22.-29.08. 183 EUR

Lidojums Rīga - Saloniki

Apartamenti: Niki studios (1 nedēļa diviem cilvēkiem – 356 EUR)

Niki studios atrodas Nea Moudania. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar gaisa kondicionētāju un balkonu. No naktsmītnes paveras skats uz dārzu, un tā atrodas 500 metru attālumā no pludmales Nea Moudania un 1,6 km attālumā no pludmales Portarias.

Šajā dzīvoklī ir 1 guļamistaba, virtuve ar ledusskapi un krāsni, plakanā ekrāna televizors, atpūtas zona un 1 vannas istaba ar dušu. Dzīvoklī tiek nodrošināti dvieļi un gultas veļa.

Dyonisou pludmale ir 2,4 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Antropoloģijas muzejs un Petralonas ala ir 20 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Saloniku lidosta, kas atrodas 51 km attālumā no naktsmītnes Niki studios.

Apartamenti Halkidikos