Skip to content

Grankanārija! SAS lidojums tikai 178 EUR! Lidojums un 7 naktis viesnīcā 100 m no pludmales – 343 EUR

Grankanārija ir viena no Kanāriju salām, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Grankanāriju un ko tur redzēt un apmeklēt:

  1. Pludmales – Grankanārija ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm, kas ir piemērotas gan atpūtai, gan ūdens sportiem.
  2. Dabas ainavas – Grankanārija piedāvā daudz skaistu dabas ainavu, piemēram, kalnus, kanjonus un vulkāniskas ainavas.
  3. Kultūras apskates vietas – Grankanārija ir arī bagāta ar vēsturiskām un kultūras apskates vietām, piemēram, Vegueta kvartālu, Roque Nublo un Cueva Pintada muzeju.
  4. Aktivitātes – Grankanārija piedāvā daudz dažādu aktivitāšu, piemēram, pārgājienus, kalnu braucienus, ūdens sportus un golfa spēli.
  5. Klimats – Grankanārija ir pazīstama ar savu siltu un saulainu klimatu, kas padara to par ideālu galamērķi visu gadu.

Grankanārija ir viena no tādām vietām, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Ar tās skaistajām pludmalēm, dabas ainavām, kultūras apskates vietām un dažādajām aktivitātēm, Grankanārija ir viena no populārākajām tūrisma galamērķiem Kanāriju salās.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

SAS lidojumi no Viļņas uz Grankanāriju ar pārsēšanos Kopenhāgenā.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 31.08.-7.09. 178 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Grankanāriju

2* viesnīca Hotel Pujol uz 7 naktīm – 331 EUR.

Šī burvīgā, ģimenes pārvaldītā viesnīca 2007.gadā tika pilnībā atjaunota. Tā piedāvā ērtus numurus par izdevīgām cenām un lielisku atrašanās vietu Laspalmasas centrā, dažu metru attālumā no pludmales.

Viesnīcu 1965.gadā dibināja un kopš tā laika pārvalda Pujol ģimene. Viesnīca atrodas pašā Laspalmasas de Grankanārijas centrā, tikai 50 metru attālumā no pilsētas galvenās pludmales Playa de Las Canteras. Puerto de la Luz osta, kā arī tirdzniecības centrs El Muelle ar tā dažādajiem veikaliem atrodas īsas pastaigas attālumā. Skaistais, klusais Santa Catalina parks atrodas 200 metru attālumā no viesnīcas.

Viesnīca atrodas izdevīgā vietā, netālu no autoostas Parque de Santa Catalina. Autoosta piedāvā ātru, ērtu satiksmi ar visu pilsētu, kā arī ar apkārtējiem reģioniem un lidostu.

Viesnīca Grankanārijā