Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Grankanārija piesaista ar zelta pludmalēm un bezgalīgajām kāpām no gaiši zeltainajām smiltīm. Ceļojiet uz Grankanāriju martā! Lidojums no Viļņas un 6 naktis 3* viesnīcā pie pludmales – 241 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

​Datumi:

13.-19.03. 270 EUR turp un atpakaļ 2 cilvēkiem

 

BIĻEŠU CENĀ IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

3* viesnīca Miami Santa Catalina.

Naktsmītne Miami Santa Catalina atrodas Laspalmasas centrā, parka Santa Catalina zonā un tikai dažu metru attālumā no skaistās pludmales Las Canteras.

Naktsmītni ieskauj veikali, bāri un restorāni. Naktsmītne atrodas netālu no pilsētas kruīza kuģu ostas un autoostas. Tuvējā apkārtnē ir pieejams plašs citu pakalpojumu klāsts. No viesnīcas augšējiem stāviem paveras fantastisks skats uz līci.

Dzīvokļi ir 20 līdz 40 m² lieli un aprīkoti ar virtuvēm, ļaujot jums baudīt neatkarīgu uzturēšanos Grankanārijas galvaspilsētā.

Pāriem īpaši patīk šī atrašanās vieta – pāri novērtēja tās piemērotību divu cilvēku ceļojumam ar 9,0.

Apartamenti 2 cilvēkiem uz 6 naktīm – 212 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.