Skip to content

Grankanārija maija svētkos! Swiss lidojums un 6 naktis apartamentos pie pludmales no 289 EUR

Grankanārija ir viena no Kanāriju salām, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Grankanāriju un ko tur redzēt un apmeklēt:

  1. Pludmales – Grankanārija ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm, kas ir piemērotas gan atpūtai, gan ūdens sportiem.
  2. Dabas ainavas – Grankanārija piedāvā daudz skaistu dabas ainavu, piemēram, kalnus, kanjonus un vulkāniskas ainavas.
  3. Kultūras apskates vietas – Grankanārija ir arī bagāta ar vēsturiskām un kultūras apskates vietām, piemēram, Vegueta kvartālu, Roque Nublo un Cueva Pintada muzeju.
  4. Aktivitātes – Grankanārija piedāvā daudz dažādu aktivitāšu, piemēram, pārgājienus, kalnu braucienus, ūdens sportus un golfa spēli.
  5. Klimats – Grankanārija ir pazīstama ar savu siltu un saulainu klimatu, kas padara to par ideālu galamērķi visu gadu.

Grankanārija ir viena no tādām vietām, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Ar tās skaistajām pludmalēm, dabas ainavām, kultūras apskates vietām un dažādajām aktivitātēm, Grankanārija ir viena no populārākajām tūrisma galamērķiem Kanāriju salās.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Swiss lidojumi no Viļņas uz Grankanāriju ar pārsēšanos Cīrihē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 4.-10.05. 214 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Grankanāriju

Apartamenti Apartamentos Babalu uz 6 naktīm – 214 EUR (līdz 3 cilvēkiem).

No šiem dzīvokļiem paveras skats uz Atlantijas okeānu un Grankanārijas Puertoriko. Peldieties āra baseinā, atpūtieties savā privātajā balkonā un gatavojiet maltītes virtuvēs.

Babalu ļauj jums maksimāli izmantot Grankanārijas sauli, jūru un smiltis ar šiem fantastiskajiem pašapkalpošanās dzīvokļiem. Katrā dzīvoklī ir viena guļamistaba un var izmitināt līdz 3 cilvēkiem. Jūs varat pagatavot maltītes virtuvītē, pirms atpūšaties jautri iekārtotajā atpūtas zonā un balkonā/terasē.

Paņemiet uzkodas bārā vai dodieties uz tuvējiem Puertoriko kūrorta restorāniem. Pateicoties Babalu novietojumam, jūs varat viegli sasniegt visu ar kājām. Puertoriko pludmale ir 2 km attālumā.

Apartamenti Grankanārijā