Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Grankanāriju decembrī! Lidojums no Viļņas tikai 63 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 9 naktis 3* viesnīcā 4 min. attālumā no pludmales tikai 279 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Lidojumi ar rokas bagāžu.

​Datumi:

9.-18.12. 127 EUR turp un atpakaļ 2 cilvēkiem

 

BIĻEŠU CENĀ IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

3* viesnīca Cala Blanca By Diamond Resorts.

Šī naktsmītne ir 4 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. No viesnīcas Cala Blanca paveras brīnišķīgs skats uz okeānu. Viesnīca atrodas Grankanārijā, Moganas kūrortpilsētā, klusā apvidū, netālu no Taurito pludmales melnajām smiltīm. Viesu rīcībā ir āra peldbaseins, restorāns un tenisa laukums.Kompleksa apkārtnē ir kalni ar tropu augiem un ziediem. Moganas osta atrodas aptuveni 5 kilometru attālumā.

Visi viesnīcas Cala Blanca dzīvokļi ir gaiši un ērti. Dzīvokļiem ir liela terase, viesistabas zona ar televizoru, ka arī virtuve ar krāsni un ledusskapi.

Kompleksā ir fitnesa centrs un sauna. Viesiem ir pieejama diennakts reģistratūra, biljarda galds, bibliotēka un neliels veikals.

Viesnīcai Cala Blanca ir telts ar zīmola Wii spēļu konsolēm, kā arī dārzs ar smaržojošiem un ārstnieciskiem augiem.

Maspalomasas pludmale un Mazā Venēcija ir mazāk nekā 30 minūšu brauciena attālumā no viesnīcas Cala Blanca.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka viesnīca atrodas kalnainā apvidū, tāpēc nokļūšanai visos dzīvokļos un sabiedriskajās zonās ir jāizmanto kāpnes. Viesnīca nav ieteicama viesiem ar kustību traucējumiem un nav pieejama ar ratiņkrēslu.

Šī naktsmītne ir arī novērtēta kā visizdevīgākā pilsētā Taurito! Viesi saņem vairāk par savu naudu, salīdzinot ar citām naktsmītnēm šajā pilsētā.

Apartamenti 2 cilvēkiem uz 9 naktīm – 432 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.