Skip to content

Gēteborga pavasarī vai Lieldienās! Lidojums un 2 naktis studijā centrā tikai – 91 EUR, Lieldienās – lidojums un 3 naktis – 164 EUR

Gēteborga, Zviedrijas otrā lielākās pilsēta, piedāvā daudz dažādu aktivitāšu un apskates vērto vietu, kas var aizraut dažādu ceļotāju intereses. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko var redzēt un baudīt Gēteborgā:

Lisberg, atrakciju parks
  1. Liseberg atrakciju parks: Liseberg ir slavens atrakciju parks (ar atrakcijām gan mazajiem, gan pieaugušiem), kas ir viens no lielākajiem un populārākajiem Ziemeļeiropā. Tas piedāvā dažādas adrenalīnu raisošas atrakcijas, izklaides parku, skaistus dārzus un koncertzāli. Tas ir ideāls galamērķis, it īpaši ģimenēm un izklaides meklētājiem.
  2. Hagaasen: Hagaasen ir Gēteborgas vecpilsēta, kurā varat iepazīt veco arhitektūru, vēsturiskas ielas un šarmu. Pastaigājieties pa šīm ielām, apmeklējiet mazus veikalus, kafejnīcas un restorānus, lai baudītu vietējo atmosfēru.
  3. Universeum: Universeum ir zinātniski izklaidējošs centrs, kas piedāvā interaktīvas izstādes, kas saistītas ar dabu, zinātni un tehnoloģijām. Tas ir lielisks galamērķis gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuri vēlas iegūt jaunu izpratni par pasauli.
  4. Gēteborgas operas māja: Gēteborgas operas māja ir viena no Zviedrijas galvenajām operas un baleta izrāžu vietām. Ja esat mākslas un mūzikas cienītājs, jūs varat apmeklēt šo operas māju un baudīt izcilas izrādes.
  5. Botāniskais dārzs: Botāniskais dārzs ir lielisks galamērķis, lai baudītu skaisto augu pasauli un izbaudītu mierīgu atmosfēru. Šeit varat pastaigāties pa dažādiem dārza apgabaliem, iepazīties ar retiem augiem un baudīt skaistas ainavas.
  6. Maritiman: Maritiman ir pasaku kuģis, kas ir viens no lielākajiem kuģiem, kas ir kādreiz izmantots Zviedrijas flotē. To var apskatīt un iepazīt tās vēsturi un funkcionālās detaļas. Tas ir interesants galamērķis, īpaši tiem, kas interesējas par jūras vēsturi un kuģošanu.

Gēteborgā var apmeklēt arī daudzus citus muzejus, galerijas, restorānus un veikalus, kuros varat iepazīt vietējo kultūru un baudīt gardus ēdienus. Pilsētas atmosfēra ir dzīvespriecīga un daudzveidīga, un to papildina draudzīga un viesmīlīga iedzīvotāju kopiena.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi Rīga – Gēteborga (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 6.-8.04. 31 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

Lieldienās: 29.03.-1.04. 73 EUR

Citi datumi: 13.-15.04., 20.-22.04., 27.-29.04.

Lidojumi uz Gēteborgu

Studija Waterfront Cabins uz 2 naktīm – 121 EUR vai Lieldienās uz 3 naktīm – 182 EUR.

Waterfront Cabins atrodas Gēteborgā, 3,1 km attālumā no Gēteborgas Centrālās stacijas un 3,7 km attālumā no Ullevi. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar gaisa kondicionētāju un piekļuvi dārzam. Šīs naktsmītnes ērtību klāstā ietilpst lifts un neliels veikals, kā arī bezmaksas bezvadu internets visā naktsmītnē. Viesi var piekļūt dzīvokļu viesnīcai pa privātu ieeju.

Dzīvokļu viesnīca piedāvā viesiem terasi, skatu uz jūru, atpūtas zonu, plakanā ekrāna televizoru, pilnībā aprīkotu virtuvi ar trauku mazgājamo mašīnu un krāsni, kā arī privātu vannas istabu ar dušu un fēnu. Viesu rīcībā ir arī mikroviļņu krāsns, tosteris un ledusskapis, kā arī tējkanna. Dzīvokļu viesnīcā ir pieejama gultas veļa un dvieļi.

Dzīvokļu viesnīcā viesi var atpūsties pie āra kamīna.

Tirdzniecības centrs Nordstan atrodas 3,9 km attālumā no dzīvokļu viesnīcas, savukārt tirdzniecības centrs Scandinavium atrodas 4,2 km attālumā no naktsmītnes. Tuvākā lidosta ir Gēteborgas Landvetera lidosta, kas atrodas 29 km attālumā no naktsmītnes Waterfront Cabins.

Studija Gēteborgā