Skip to content

Gēteborga maija svētkos! Lidojums un 2 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm – 72 EUR

Gēteborga, Zviedrijas otrā lielākās pilsēta, piedāvā daudz dažādu aktivitāšu un apskates vērto vietu, kas var aizraut dažādu ceļotāju intereses. Šeit ir daži ieteikumi par to, ko var redzēt un baudīt Gēteborgā:

Lisberg, atrakciju parks
  1. Liseberg atrakciju parks: Liseberg ir slavens atrakciju parks (ar atrakcijām gan mazajiem, gan pieaugušiem), kas ir viens no lielākajiem un populārākajiem Ziemeļeiropā. Tas piedāvā dažādas adrenalīnu raisošas atrakcijas, izklaides parku, skaistus dārzus un koncertzāli. Tas ir ideāls galamērķis, it īpaši ģimenēm un izklaides meklētājiem.
  2. Hagaasen: Hagaasen ir Gēteborgas vecpilsēta, kurā varat iepazīt veco arhitektūru, vēsturiskas ielas un šarmu. Pastaigājieties pa šīm ielām, apmeklējiet mazus veikalus, kafejnīcas un restorānus, lai baudītu vietējo atmosfēru.
  3. Universeum: Universeum ir zinātniski izklaidējošs centrs, kas piedāvā interaktīvas izstādes, kas saistītas ar dabu, zinātni un tehnoloģijām. Tas ir lielisks galamērķis gan bērniem, gan pieaugušajiem, kuri vēlas iegūt jaunu izpratni par pasauli.
  4. Gēteborgas operas māja: Gēteborgas operas māja ir viena no Zviedrijas galvenajām operas un baleta izrāžu vietām. Ja esat mākslas un mūzikas cienītājs, jūs varat apmeklēt šo operas māju un baudīt izcilas izrādes.
  5. Botāniskais dārzs: Botāniskais dārzs ir lielisks galamērķis, lai baudītu skaisto augu pasauli un izbaudītu mierīgu atmosfēru. Šeit varat pastaigāties pa dažādiem dārza apgabaliem, iepazīties ar retiem augiem un baudīt skaistas ainavas.
  6. Maritiman: Maritiman ir pasaku kuģis, kas ir viens no lielākajiem kuģiem, kas ir kādreiz izmantots Zviedrijas flotē. To var apskatīt un iepazīt tās vēsturi un funkcionālās detaļas. Tas ir interesants galamērķis, īpaši tiem, kas interesējas par jūras vēsturi un kuģošanu.

Gēteborgā var apmeklēt arī daudzus citus muzejus, galerijas, restorānus un veikalus, kuros varat iepazīt vietējo kultūru un baudīt gardus ēdienus. Pilsētas atmosfēra ir dzīvespriecīga un daudzveidīga, un to papildina draudzīga un viesmīlīga iedzīvotāju kopiena.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi Rīga – Gēteborga (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 29.04.-1.05. 30 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

Lidojumi uz Gēteborgu

3* viesnīca Hotel Örgryte. Divvietīgs numurs ar brokastīm uz 2 naktīm – 85 EUR.

Viesnīca Örgryte atrodas 20 minūšu pastaigas attālumā no atrakciju parka Liseberg un arēnas Scandinavium. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas WiFi un fitnesa centrs. Visos numuros ir plakanā ekrāna televizors.

Viesnīcas Örgryte mūsdienīgajos numuros ir atšķirīgs dizains un interjers, tostarp krāsaini paklāji un koka mēbeles. Visos numuros ir kabeļtelevīzija, kā arī dīvāns vai atzveltnes krēsli. Dažos numuros ir arī ledusskapis.

Vestibila bārā un restorānā tiek piedāvāti viegli ēdieni, kā arī karstie un aukstie dzērieni. Restorānā katru rītu tiek pasniegtas arī bagātīgas bufetes tipa brokastis.

Populārā peldvieta ap ezeru Delsjön ir tikai 10 minūšu brauciena attālumā.

Vietējais autobuss pietur pie viesnīcas, sniedzot iespēju 10 minūšu laikā nokļūt pilsētas centrā un Gēteborgas Centrālajā stacijā.

Viesnīca Gēteborgā