Skip to content

Gdaņska oktobrī: lidojums un 2 naktis apartamentos centrā tikai 48 EUR

Gdaņska ir viens no aizraujošākajiem galamērķiem Polijā un Eiropā kopumā, un ir vairāki iemesli, kāpēc būtu jāceļo uz šo pilsētu:

  1. Vēsture: Gdaņska ir viena no vēsturiski bagātākajām pilsētām Polijā, kurai ir sena un daudzveidīga vēsture. No Hansa savienības laikiem līdz Otrajam pasaules karam, pilsēta ir bijusi daudzu nozīmīgu notikumu lieciniece.
  2. Arhitektūra: Gdaņska ir slavena ar savu krāšņo un unikālo arhitektūru. Vecpilsēta ir pilna ar gotikas, renesanses un baroka stila ēkām, kas veido iespaidīgu un romantisks skatuvi.
  3. Kultūra un māksla: Gdaņska ir kultūras un mākslas centrs, kas piedāvā dažādus muzejus, teātrus un galerijas. Viens no populārākajiem muzejiem ir Solidaritātes centrs, kas atspoguļo pilsētas un tās iedzīvotāju cīņu par brīvību.
  4. Dzīvā mūzika: Gdaņska piedāvā plašu dzīvās mūzikas scenas klāstu, sākot no roka līdz džeza koncertiem, kā arī vairākas mūzikas festivālus, kas notiek visu gadu.
  5. Ostas apgabals: Gdaņskas ostas apgabals ir pilsētas ekonomiskais un kultūras centrs. Šeit atrodas gan modernas ēkas, gan vēsturiskas struktūras, kas ir saistītas ar pilsētas jūras vēsturi.
  6. Pārtika un dzērieni: Gdaņska ir lieliska vieta, kur baudīt tradicionālo Polijas virtuvi un eksperimentēt ar vietējiem ēdieniem. Arī vietējā alus un degvīna aina ir jāizmēģina.
  7. Daba un apkārtne: Gdaņska atrodas netālu no jūras un ir iespējams apmeklēt pludmales, kā arī ceļot uz skaistām dabas vietām, piemēram, Słowiński nacionālo parku.

Ņemot vērā Gdaņskas vēsturi, kultūru un dabu, šī pilsēta ir lielisks galamērķis, kas piedāvā ceļotājiem dažādas iespējas baudīt pilsētu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Gdaņsku (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 17.-19.10. 27 EUR turp un atpakaļ (pieejami arī citi datumi oktobrī)

Lidojumi uz Gdaņsku

Apartamenti Mieszkania I studio I pokoje z łazienkami uz 2 naktīm – 43 EUR.

Naktsmītne Mieszkania I studio I pokoje z łazienkami atrodas labā vietā Gdaņskā, netālu no Nacionālā jūras muzeja, Polijas Baltijas filharmonijas un Zaļajiem vārtiem. Viesiem tiek piedāvāts dārzs un bezmaksas bezvadu internets.

Dažās naktsmītnēs ir arī virtuvīte ar trauku mazgājamo mašīnu.

Netālu no dzīvokļa ir tādas iecienītas apskates vietas kā Garais tilts, Neptūna strūklaka un Garais tirgus. Tuvākā lidosta ir Gdaņskas Leha Valensa, kas atrodas 16 km attālumā no naktsmītnes Mieszkania I studio I pokoje z łazienkami, un naktsmītne piedāvā maksas transporta pakalpojumus no un uz lidostu.

Dzīvoklis Gdaņskā

Apartamenti tieši centrā – Right Stay Studio – uz 2 naktīm 86 EUR.

Studija Right Stay atrodas 600 metru attālumā no Gdaņskas centra. Viesu rīcībā ir bezmaksas bezvadu internets un virtuvīte ar tosteri, ledusskapi un plīts virsmu.

Viesu rīcībā ir pilnībā aprīkota privātā vannas istaba ar dušu un fēnu.

Netālu no dzīvokļa ir tādas iecienītas apskates vietas kā Sv. Nikolaja Romas katoļu baznīca, Motlavas upes celtnis un Gdaņskas Centrālā stacija. Tuvākā lidosta ir Gdaņskas Leha Valensa lidosta, kas atrodas 14 km attālumā no naktsmītnes Right Stay Studio.

Dzīvoklis Gdaņskā