Skip to content

Gdaņska maija beigās! Lidojums un 2 naktis viesnīcā centrā – 107 EUR

Gdaņska ir viens no aizraujošākajiem galamērķiem Polijā un Eiropā kopumā, un ir vairāki iemesli, kāpēc būtu jāceļo uz šo pilsētu:

  1. Vēsture: Gdaņska ir viena no vēsturiski bagātākajām pilsētām Polijā, kurai ir sena un daudzveidīga vēsture. No Hansa savienības laikiem līdz Otrajam pasaules karam, pilsēta ir bijusi daudzu nozīmīgu notikumu lieciniece.
  2. Arhitektūra: Gdaņska ir slavena ar savu krāšņo un unikālo arhitektūru. Vecpilsēta ir pilna ar gotikas, renesanses un baroka stila ēkām, kas veido iespaidīgu un romantisks skatuvi.
  3. Kultūra un māksla: Gdaņska ir kultūras un mākslas centrs, kas piedāvā dažādus muzejus, teātrus un galerijas. Viens no populārākajiem muzejiem ir Solidaritātes centrs, kas atspoguļo pilsētas un tās iedzīvotāju cīņu par brīvību.
  4. Dzīvā mūzika: Gdaņska piedāvā plašu dzīvās mūzikas scenas klāstu, sākot no roka līdz džeza koncertiem, kā arī vairākas mūzikas festivālus, kas notiek visu gadu.
  5. Ostas apgabals: Gdaņskas ostas apgabals ir pilsētas ekonomiskais un kultūras centrs. Šeit atrodas gan modernas ēkas, gan vēsturiskas struktūras, kas ir saistītas ar pilsētas jūras vēsturi.
  6. Pārtika un dzērieni: Gdaņska ir lieliska vieta, kur baudīt tradicionālo Polijas virtuvi un eksperimentēt ar vietējiem ēdieniem. Arī vietējā alus un degvīna aina ir jāizmēģina.
  7. Daba un apkārtne: Gdaņska atrodas netālu no jūras un ir iespējams apmeklēt pludmales, kā arī ceļot uz skaistām dabas vietām, piemēram, Słowiński nacionālo parku.

Ņemot vērā Gdaņskas vēsturi, kultūru un dabu, šī pilsēta ir lielisks galamērķis, kas piedāvā ceļotājiem dažādas iespējas baudīt pilsētu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Gdaņsku (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 30.05.-1.06. 28 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

Lidojumi uz Gdaņsku

Viesnīca Dom Zachariasza Zappio. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 158 EUR.

Šis hostelis atrodas ērtā vietā, Gdaņskas vecpilsētas centrā, tikai 20 metru attālumā no Motlavas upes krasta. Naktsmītne piedāvā bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu koplietošanas zonās, kā arī ērtus numurus par izdevīgu cenu.

Katrs hosteļa Zappio numurs ir vienkārši iekārtots, taču mājīgs un ar brīnišķīgu skatu uz vecpilsētu un kuģu būvētavām.

Gultas veļa un dvieļi ir iekļauti cenā. Viesu rīcībā ir gludināšanas iekārtas, veļas mazgājamā mašīna un fēns. Rītos ir pieejamas bufetes tipa brokastis.

Viesiem ir iespēja socializēties ar citiem viesiem hosteļa Zappio plašajā spēļu telpā vai atpūsties dārzā. Viesu rīcībā ir arī krogs.

Viesnīca Gdaņskā