Skip to content

Gdaņska: lidojums un 2 naktis centrā – 80 EUR

Gdaņska ir viens no aizraujošākajiem galamērķiem Polijā un Eiropā kopumā, un ir vairāki iemesli, kāpēc būtu jāceļo uz šo pilsētu:

  1. Vēsture: Gdaņska ir viena no vēsturiski bagātākajām pilsētām Polijā, kurai ir sena un daudzveidīga vēsture. No Hansa savienības laikiem līdz Otrajam pasaules karam, pilsēta ir bijusi daudzu nozīmīgu notikumu lieciniece.
  2. Arhitektūra: Gdaņska ir slavena ar savu krāšņo un unikālo arhitektūru. Vecpilsēta ir pilna ar gotikas, renesanses un baroka stila ēkām, kas veido iespaidīgu un romantisks skatuvi.
  3. Kultūra un māksla: Gdaņska ir kultūras un mākslas centrs, kas piedāvā dažādus muzejus, teātrus un galerijas. Viens no populārākajiem muzejiem ir Solidaritātes centrs, kas atspoguļo pilsētas un tās iedzīvotāju cīņu par brīvību.
  4. Dzīvā mūzika: Gdaņska piedāvā plašu dzīvās mūzikas scenas klāstu, sākot no roka līdz džeza koncertiem, kā arī vairākas mūzikas festivālus, kas notiek visu gadu.
  5. Ostas apgabals: Gdaņskas ostas apgabals ir pilsētas ekonomiskais un kultūras centrs. Šeit atrodas gan modernas ēkas, gan vēsturiskas struktūras, kas ir saistītas ar pilsētas jūras vēsturi.
  6. Pārtika un dzērieni: Gdaņska ir lieliska vieta, kur baudīt tradicionālo Polijas virtuvi un eksperimentēt ar vietējiem ēdieniem. Arī vietējā alus un degvīna aina ir jāizmēģina.
  7. Daba un apkārtne: Gdaņska atrodas netālu no jūras un ir iespējams apmeklēt pludmales, kā arī ceļot uz skaistām dabas vietām, piemēram, Słowiński nacionālo parku.

Ņemot vērā Gdaņskas vēsturi, kultūru un dabu, šī pilsēta ir lielisks galamērķis, kas piedāvā ceļotājiem dažādas iespējas baudīt pilsētu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Gdaņsku (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 31.08.-02.09. 65 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

Lidojumi no Rīgas uz Gdaņsku

Apartamenti: Apartamenty Collegia

Apartamenty Collegia atrodas 3,4 km attālumā no Gdaņskas Centrālās stacijas. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes, restorāns, fitnesa centrs, bārs un koplietošanas atpūtas telpa. Visā naktsmītnē ir pieejams bezmaksas bezvadu internets, un uz vietas ir pieejama privātā autostāvvieta.

Virtuvītē ir arī mikroviļņu krāsns, ledusskapis un plīts virsma, kā arī tējkanna.

Dzīvokļu viesnīcā ir pieejama arī iekštelpu rotaļu zona, savukārt viesi var atpūsties sauļošanās terasē.

Eiropas Solidaritātes centrs atrodas 3,4 km attālumā no dzīvokļa Apartamenty Collegia, savukārt Gdaņskas Zaspa atrodas 3,6 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Gdaņskas Leha Valensas lidosta, kas atrodas 10 km attālumā no naktsmītnes.

Apartamenti Gdaņskā