Skip to content

Gdaņska jūlijā! Lidojums un 2 naktis viesnīcā tuvu centram un pludmalei tikai 87 EUR

Gdaņska ir viens no aizraujošākajiem galamērķiem Polijā un Eiropā kopumā, un ir vairāki iemesli, kāpēc būtu jāceļo uz šo pilsētu:

  1. Vēsture: Gdaņska ir viena no vēsturiski bagātākajām pilsētām Polijā, kurai ir sena un daudzveidīga vēsture. No Hansa savienības laikiem līdz Otrajam pasaules karam, pilsēta ir bijusi daudzu nozīmīgu notikumu lieciniece.
  2. Arhitektūra: Gdaņska ir slavena ar savu krāšņo un unikālo arhitektūru. Vecpilsēta ir pilna ar gotikas, renesanses un baroka stila ēkām, kas veido iespaidīgu un romantisks skatuvi.
  3. Kultūra un māksla: Gdaņska ir kultūras un mākslas centrs, kas piedāvā dažādus muzejus, teātrus un galerijas. Viens no populārākajiem muzejiem ir Solidaritātes centrs, kas atspoguļo pilsētas un tās iedzīvotāju cīņu par brīvību.
  4. Dzīvā mūzika: Gdaņska piedāvā plašu dzīvās mūzikas scenas klāstu, sākot no roka līdz džeza koncertiem, kā arī vairākas mūzikas festivālus, kas notiek visu gadu.
  5. Ostas apgabals: Gdaņskas ostas apgabals ir pilsētas ekonomiskais un kultūras centrs. Šeit atrodas gan modernas ēkas, gan vēsturiskas struktūras, kas ir saistītas ar pilsētas jūras vēsturi.
  6. Pārtika un dzērieni: Gdaņska ir lieliska vieta, kur baudīt tradicionālo Polijas virtuvi un eksperimentēt ar vietējiem ēdieniem. Arī vietējā alus un degvīna aina ir jāizmēģina.
  7. Daba un apkārtne: Gdaņska atrodas netālu no jūras un ir iespējams apmeklēt pludmales, kā arī ceļot uz skaistām dabas vietām, piemēram, Słowiński nacionālo parku.

Ņemot vērā Gdaņskas vēsturi, kultūru un dabu, šī pilsēta ir lielisks galamērķis, kas piedāvā ceļotājiem dažādas iespējas baudīt pilsētu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Gdaņsku (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 18.-20.07. 37 EUR turp un atpakaļ diviem cilvēkiem

Lidojumi uz Gdaņsku

Viesnīca Sea world Apartments Mansarda. Luksusa divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 100 EUR.

Naktsmītne Sea world Apartments Mansarda atrodas ērtā vietā, Gdaņskas rajonā Wrzeszcz, 2,8 km attālumā no Gdaņskas Zaspas, 2,9 km attālumā no Gdaņskas Centrālās stacijas un 3 km attālumā no Eiropas Solidaritātes centra. Šajā nesen atjaunotajā īpašumā uz vietas ir pieejama privāta autostāvvieta. Dzīvoklī ir ģimenes istabas.

Dzīvokļos ir pilnībā aprīkota virtuve ar ēdamistabas zonu, mikroviļņu krāsni, tējkannu un ledusskapi. Dzīvokļu kompleksa naktsmītnēs ir arī koplietošanas vannas istaba ar dušu un fēnu, kā arī bezmaksas bezvadu internets. Dzīvokļu kompleksā katra naktsmītne ir aprīkota ar gultas veļu un dvieļiem.

Dzīvoklī ir pieejams neliels veikals.

Gdaņskas Starptautiskais izstāžu centrs ir 3,1 km attālumā no dzīvokļa, savukārt Sv. Nikolaja Romas katoļu baznīca ir 3,5 km attālumā. Tuvākā lidosta ir Gdaņskas Leha Valensa lidosta, kas atrodas 9 km attālumā no naktsmītnes Sea world Apartments Mansarda.

Viesnīca Gdaņskā