Skip to content

Garda un di Sirmione maijā! Lidojums, auto un 3 naktis viesnīcā ar baseinu – 152 EUR

Garda ezers, kas atrodas Itālijā, ir liels un populārs galamērķis tūristiem. Šis ezeras reģions ir pievilcīgs ar savu skaisto dabu, kultūras pieminekļiem, tradīcijām un daudzām iespējām izklaidēties. Sirmione ir viena no pievilcīgākajām pilsētām Garda ezerā, un tās termālās vannas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tūristi apmeklē šo vietu.

  1. Skaistā Daba: ezeru apvidus ir piepildīts ar skaistiem ainavām, kalniem un olīvu dārziem, kas radīs neaizmirstamus skatus.
  2. Veselīga Pārtika un Vīns: Garda ezerā jūs varat baudīt ļoti labu Itālijas virtuvi un iegremdēties vīna baudā.
  3. Kultūras un Vēstures Pieminekļi: reģionā atrodas vairākas kultūras un vēstures pieminekļu vietas, ieskaitot pili Sirmione, kas ir labi saglabājusies.
  4. Ūdens Aktivitātes: ezerā varat nodarboties ar dažādām ūdens aktivitātēm, piemēram, laivas braukšanu, burāšanu un ūdens slidotājiem.
  5. Termālās Vannas: Sirmione ir slavena ar savām termālajām vannām. Šīs vannas ir slavenas ar to, ka piedāvā relaksāciju un veselības priekšrocības.

Par termālajām vannām Sirmione var teikt, ka tās ir viena no galvenajām apskates vietām šajā reģionā. Termālās ūdens īpašības un siltums sniedz relaksējošu pieredzi. Sirmione termālajās vannās ir modernas iekārtas un plašas iespējas, lai baudītu šo dabas resursu.

Tāpēc, ja jums patīk skaista daba, kultūra, laba pārtika un relaksācija termālajās vannās, ceļojums uz Garda ezeru un Sirmione noteikti varētu būt lielisks plāns.

Vairāk par Theme di Sirmione lasiet šeit.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Milānu Bergamo.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Piem. 28.-31.05. 69 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojums uz Milānu

Auto noma uz 3 dienām – 13 EUR (bez nobraukuma ierobežojuma).

auto noma

Viesnīca Agriturismo Mulino Bianco. Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 153 EUR.

Agriturismo Mulino Bianco atrodas Lonato del Garda, 16 km attālumā no Terme Sirmione – Virgilio. Viesiem tiek piedāvāts sezonas āra peldbaseins, dārzs un skats uz dārzu. Dzīvoklis ar gaisa kondicionētāju atrodas 8,3 km attālumā no Dezencāno pils. Lauku saimniecība piedāvā arī bezmaksas WiFi, bezmaksas privāto autostāvvietu un ērtības viesiem ar kustību traucējumiem.

Lauku saimniecības naktsmītnēs ir drēbju skapis, plakanā ekrāna televizors, privāta vannas istaba, gultas veļa un dvieļi. Vienības ir aprīkotas ar apkures iekārtām.

Katru rītu lauku naktsmītnē ir pieejamas kontinentālās un itāļu brokastis ar svaigiem konditorejas izstrādājumiem, sulu un sieru. Agriturismo Mulino Bianco ģimenei draudzīgais restorāns, kura specializācija ir itāļu virtuve un kas ir atvērts vakariņu un pusdienu laikā.

Viesiem ar bērniem naktsmītne piedāvā āra rotaļu aprīkojumu. Lauku saimniecībai ir piknika vieta, kur varat pavadīt dienu ārā.

Tornis San Martino della Battaglia atrodas 16 km attālumā no naktsmītnes Agriturismo Mulino Bianco, savukārt Sirmiones pils atrodas 19 km attālumā no naktsmītnes.

Viesnīca pie Garda ezera