Skip to content

Garda un di Sirmione jūlijā! Lidojums, auto un 3 naktis viesnīcā – 164 EUR

Garda ezers, kas atrodas Itālijā, ir liels un populārs galamērķis tūristiem. Šis ezeras reģions ir pievilcīgs ar savu skaisto dabu, kultūras pieminekļiem, tradīcijām un daudzām iespējām izklaidēties. Sirmione ir viena no pievilcīgākajām pilsētām Garda ezerā, un tās termālās vannas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tūristi apmeklē šo vietu.

  1. Skaistā Daba: ezeru apvidus ir piepildīts ar skaistiem ainavām, kalniem un olīvu dārziem, kas radīs neaizmirstamus skatus.
  2. Veselīga Pārtika un Vīns: Garda ezerā jūs varat baudīt ļoti labu Itālijas virtuvi un iegremdēties vīna baudā.
  3. Kultūras un Vēstures Pieminekļi: reģionā atrodas vairākas kultūras un vēstures pieminekļu vietas, ieskaitot pili Sirmione, kas ir labi saglabājusies.
  4. Ūdens Aktivitātes: ezerā varat nodarboties ar dažādām ūdens aktivitātēm, piemēram, laivas braukšanu, burāšanu un ūdens slidotājiem.
  5. Termālās Vannas: Sirmione ir slavena ar savām termālajām vannām. Šīs vannas ir slavenas ar to, ka piedāvā relaksāciju un veselības priekšrocības.

Par termālajām vannām Sirmione var teikt, ka tās ir viena no galvenajām apskates vietām šajā reģionā. Termālās ūdens īpašības un siltums sniedz relaksējošu pieredzi. Sirmione termālajās vannās ir modernas iekārtas un plašas iespējas, lai baudītu šo dabas resursu.

Tāpēc, ja jums patīk skaista daba, kultūra, laba pārtika un relaksācija termālajās vannās, ceļojums uz Garda ezeru un Sirmione noteikti varētu būt lielisks plāns.

Vairāk par Theme di Sirmione lasiet šeit.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Milānu Bergamo.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Piem. 30.07.-2.08. 62 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Milānu

Auto noma uz 3 dienām – 40 EUR (bez nobraukuma ierobežojuma).

auto noma

Viesnīca Agriturismo Cascina Roveri. Divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 163 EUR.

Agriturismo Cascina Roveri, ko ieskauj ābeļu plantācija Monzambano laukos, ir izvietota atjaunotā lauku mājā. Tā piedāvā mūsdienīgus dzīvokļus un klasiskus numurus ar tiešu piekļuvi dārzam.

Cascina Roveri ražo un pārdod savu alu, un tam ir stratēģiska vieta starp Gardas ezeru un Mantovu, kas atrodas attiecīgi 10 un 30 km attālumā.

No naktsmītnes paveras skats uz kopējo dārzu ar lapeni vai lauku ainavu. Naktsmītnēs ir televizors un vannas istaba ar tualetes piederumiem. Bezmaksas WiFi ir pieejams vestibilā un dārzā.

Numuros ir kaltas dzelzs gultas, un tie atrodas pirmajā stāvā, kā arī studijas. Dzīvokļos ir virtuve un balkons, savukārt studijās ir virtuvīte.

Īpašnieks ir jūsu rīcībā, lai ieteiktu labākos restorānus apkārtnē un pilsētas centrā, kas atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no īpašuma.

Viesi var doties izbraucienā ar velosipēdu pa Mincio nacionālo parku, savukārt tematiskais parks Gardaland atrodas 15 minūšu brauciena attālumā.

Viesnīca Gardā