Skip to content

Garda un di Sirmione maijā! Lidojums, auto un 3 naktis apartamentos no 110 EUR

Garda ezers, kas atrodas Itālijā, ir liels un populārs galamērķis tūristiem. Šis ezeras reģions ir pievilcīgs ar savu skaisto dabu, kultūras pieminekļiem, tradīcijām un daudzām iespējām izklaidēties. Sirmione ir viena no pievilcīgākajām pilsētām Garda ezerā, un tās termālās vannas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tūristi apmeklē šo vietu.

  1. Skaistā Daba: ezeru apvidus ir piepildīts ar skaistiem ainavām, kalniem un olīvu dārziem, kas radīs neaizmirstamus skatus.
  2. Veselīga Pārtika un Vīns: Garda ezerā jūs varat baudīt ļoti labu Itālijas virtuvi un iegremdēties vīna baudā.
  3. Kultūras un Vēstures Pieminekļi: reģionā atrodas vairākas kultūras un vēstures pieminekļu vietas, ieskaitot pili Sirmione, kas ir labi saglabājusies.
  4. Ūdens Aktivitātes: ezerā varat nodarboties ar dažādām ūdens aktivitātēm, piemēram, laivas braukšanu, burāšanu un ūdens slidotājiem.
  5. Termālās Vannas: Sirmione ir slavena ar savām termālajām vannām. Šīs vannas ir slavenas ar to, ka piedāvā relaksāciju un veselības priekšrocības.

Par termālajām vannām Sirmione var teikt, ka tās ir viena no galvenajām apskates vietām šajā reģionā. Termālās ūdens īpašības un siltums sniedz relaksējošu pieredzi. Sirmione termālajās vannās ir modernas iekārtas un plašas iespējas, lai baudītu šo dabas resursu.

Tāpēc, ja jums patīk skaista daba, kultūra, laba pārtika un relaksācija termālajās vannās, ceļojums uz Garda ezeru un Sirmione noteikti varētu būt lielisks plāns.

Vairāk par Theme di Sirmione lasiet šeit.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Milānu Bergamo.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Piem. 16.-19.05. 50 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Milānu

Auto noma uz 3 dienām – 42 EUR (bez nobraukuma ierobežojuma).

auto noma

Apartamenti Apartment Adalgisa-1 by Interhome uz 3 naktīm – 197 EUR (līdz 4 cilvēkiem).

Dzīvoklis Adalgisa-1 by Interhome atrodas Tignalē, 47 km attālumā no Dezencāno pils. No naktsmītnes paveras skats uz ezeru.

Dzīvoklī ir 2 guļamistabas, 1 vannas istaba, televizors ar satelīta kanāliem, ēdamistabas zona, pilnībā aprīkota virtuvīte un balkons ar skatu uz kalniem.

Dzīvokļa viesi varēs baudīt aktivitātes Tignalē un tās apkārtnē, piemēram, braukt ar velosipēdu.

NB! Dvieļus var nomāt (nepieciešams rezervēt) par 6,00 EUR vienai personai uzturēšanās laikā vai arī viesi var ņemt līdzi savus dvieļus. Gultas veļu var nomāt (nepieciešama rezervācija) par EUR 8,00 vienai personai vienā uzturēšanās reizē vai viesi var ņemt līdzi savu. Pieejama 1 bērnu gultiņa, bez maksas.

Apartamenti Gardā