Skip to content

Garda, Therme un Verona aprīlī! Lidojums, auto un 4 naktis apartamentos no 147 EUR

Garda ezers, kas atrodas Itālijā, ir liels un populārs galamērķis tūristiem. Šis ezeras reģions ir pievilcīgs ar savu skaisto dabu, kultūras pieminekļiem, tradīcijām un daudzām iespējām izklaidēties. Sirmione ir viena no pievilcīgākajām pilsētām Garda ezerā, un tās termālās vannas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tūristi apmeklē šo vietu.

  1. Skaistā Daba: ezeru apvidus ir piepildīts ar skaistiem ainavām, kalniem un olīvu dārziem, kas radīs neaizmirstamus skatus.
  2. Veselīga Pārtika un Vīns: Garda ezerā jūs varat baudīt ļoti labu Itālijas virtuvi un iegremdēties vīna baudā.
  3. Kultūras un Vēstures Pieminekļi: reģionā atrodas vairākas kultūras un vēstures pieminekļu vietas, ieskaitot pili Sirmione, kas ir labi saglabājusies.
  4. Ūdens Aktivitātes: ezerā varat nodarboties ar dažādām ūdens aktivitātēm, piemēram, laivas braukšanu, burāšanu un ūdens slidotājiem.
  5. Termālās Vannas: Sirmione ir slavena ar savām termālajām vannām. Šīs vannas ir slavenas ar to, ka piedāvā relaksāciju un veselības priekšrocības.

Par termālajām vannām Sirmione var teikt, ka tās ir viena no galvenajām apskates vietām šajā reģionā. Termālās ūdens īpašības un siltums sniedz relaksējošu pieredzi. Sirmione termālajās vannās ir modernas iekārtas un plašas iespējas, lai baudītu šo dabas resursu.

Tāpēc, ja jums patīk skaista daba, kultūra, laba pārtika un relaksācija termālajās vannās, ceļojums uz Garda ezeru un Sirmione noteikti varētu būt lielisks plāns.

Vairāk par Theme di Sirmione lasiet šeit.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Milānu Bergamo.

Cenā nav iekļauta bagāža.

Piem. 9.-13.04. 68 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Citi datumi: 4.-10.03. 45 EUR, 7.-13.04. 72 EUR, 9.-16.04. 71 EUR

Lidojumi uz Bergamo

Auto noma uz 4 dienām – 39 EUR (bez nobraukuma ierobežojuma).

Auto noma

Apartamenti Residence Villaggio Tiglio uz 4 naktīm – 199 EUR (līdz 4 cilvēkiem).

Rezidence Villaggio Tiglio atrodas tūristu kūrortā Punta Gro, 6 km attālumā no Sirmiones. Izbaudiet atpūtu plašos dzīvokļos, mierīgā un dabiskā vidē pie Gardas ezera.

Rezidence Tiglio atrodas pie ezera, 1,5 km attālumā no pludmales. Rezidences teritorijā ir pieejams neliels veikals, bārs, restorāns / picērija un pašapkalpošanās veļas mazgātava.

Peldbaseina zona ir ar terases krēsliem un saulessargiem. Tur ir arī bērnu baseins un rotaļlaukums.

Apartamenti Sirmionē