Šīs ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

Ceļojiet uz Fuerteventuru decembrī! Lidojums no Rīgas un 6 naktis apartamentos tikai 227 EUR no cilvēka, ceļojot divatā.

Lidojumi ar rokas bagāžu.

​Datumi:

12.-18.12.

BIĻEŠU CENĀ IR IEKĻAUTA ĪPAŠA APDROŠINĀŠANA LIDOJUMU AIZKAVĒŠANĀS GADĪJUMIEM

Apartamenti Castillo Beach.

Šī naktsmītne ir 16 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Naktsmītne Bungalows Castillo Beach piedāvā tradicionālus Kanāriju salu stila dzīvokļus ar privātu terasi. Naktsmītne atrodas 1,5 km attālumā no Fuerteventuras pludmales Castillo. Kompleksam ir āra baseini.

Katrā naktsmītnes Castillo Beach dzīvoklī ir viesistabas zona ar dīvāngultu. Virtuves zonā ir ledusskapis un mikroviļņu krāsns. Dzīvokļos ir arī privāta vannas istaba.

Naktsmītne Bungalows Castillo Beach atrodas Kaleta de Fustes pilsētā. Handijas un Korraleho pludmales ir neliela brauciena attālumā. Fuerteventuras lidosta atrodas 8 kilometru attālumā.

Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 187 EUR.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!

Sekojiet jaunumiem:

Komentāri ir slēgti.