Skip to content

Eksotiskā Namībija! Laba cena Lufthansa lidojumiem no Rīgas līdz jūnijam

Namībija ir skaista un interesanta vieta, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Namībiju:

  1. Namibas tuksnesis – Namibas tuksnesis ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Namībijā.
  2. Etosa Nacionālais parks – Etosa Nacionālais parks ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Namībijā.
  3. Sossusvlei – Sossusvlei ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Namībijā.
  4. Swakopmund – Swakopmund ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  5. Skeleton Coast – Skeleton Coast ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Namībijā.
  6. Damaraland – Damaraland ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Namībijā.
  7. Kaokoland – Kaokoland ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Namībijā.
  8. Windhoek – Windhoek ir Namībijas galvaspilsēta un ir slavens ar savu arhitektūru un kultūru.
  9. Caprivi Strip – Caprivi Strip ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Namībijā.
  10. Waterberg Plateau Park – Waterberg Plateau Park ir slavens ar savu dabas skaistumu un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Namībijā.

Namībija ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Labākais laiks ceļot uz Namībiju ir sausais periods, kas ir no maija līdz oktobrim, un vēsākā sezona, kas ir no novembra līdz aprīlim. Šajā laikā ir mazāk lietus un temperatūra ir siltāka, kas padara to par ideālu laiku, lai baudītu salas skaistumu un aktivitātes.

Sausais periods Namībijā ilgst no maija līdz oktobrim, un to raksturo skaidras debesis un zems mitruma līmenis. Šis ir labākais laiks, lai apmeklētu Namībiju, jo dienas ir saulainas un siltas, un temperatūra svārstās no 20°C līdz 30°C.

Sausais periods ir ideāls laiks, lai izpētītu satriecošās Namībijas ainavas un savvaļas dzīvniekus. Šajā laikā vislabāk ir izbaudīt tādas populāras apskates vietas kā Namibas tuksnesis, Etošas nacionālais parks un Sossusvlei.

Vēsākā sezona ir arī labākais laiks, lai liecinātu par iespaidīgo Namībijas savvaļas dzīvi, jo daudzi dzīvnieki migrē uz ūdenstilpnēm, lai dzertu. Turklāt, jāņem vērā, ka Namībijas klimats var atšķirties atkarībā no reģiona, tāpēc jums vajadzētu pārbaudīt laika prognozi un klimata apstākļus, lai izvēlētos labāko laiku ceļojumam.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Namībiju ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Lidojumu periods: janvāris – jūnijs

Rīga – Vindhoeka piem. 1.-9.06. 586 EUR turp un atpakaļ (parasti no Rīgas cena ir ap 700-800 EUR)

Citi datumi: 9./11./14.-17./19./22/01., 16./18.-24./26.01., 25./28.01.-2./5.02., 1./4.-9./12.02., 13.-21.02., 25.05.-5./7./9.06., 30.05.-7./9.06. un citi

Lidojumi uz Namībiju

Rīga – Vindhoeka piem. 4.-11.02. 594 EUR

Lidojumi uz Namībiju