Skip to content

Eiropas ūdens atrakciju slepenās pērles: 10 akvaparki, par kuriem nav jāstāsta saviem bērniem, bet gan jābauda pašiem

Vai esi noguris no tradicionālajiem akvaparkiem, kur viss ir vairāk vai mazāk paredzams? Vai meklē kaut ko jaunu un aizraujošu, lai atsvaidzinātu savu atvaļinājuma pieredzi? Tieši tādēļ apkopojām šajā rakstā 10 neaizmirstamus akvaparkus Eiropā, kas ir paredzēti pieaugušajiem un piedāvā unikālas ūdens atrakcijas.

Tomēr, uztraukumam nav pamata, vēlāk apkoposim arī labākas ūdens atrakciju vietas ģimenēm.

Slepenais tropu paradīzes stūrītis – Tropical Islands Resort, Vācija

Tropical Islands Resort ir unikāls akvaparks, kas atrodas Halbe, Vācijā, un ir viens no lielākajiem iekštelpu akvaparkiem pasaulē. Parka tropu paradīzes atmosfēra, smilšu pludmale, dabīgais lietus mežs un dažādās atrakcijas padara šo vietu par īpaši pievilcīgu pieaugušajiem, kas meklē gan aizraujošas ūdens atrakcijas, gan relaksējošu atpūtu.

Saunu pasaule piedāvā plašu saunu un pirtīšu klāstu ar dažādām temperatūrām un mitruma līmeņiem, kā arī relaksējošām teritorijām, kurās atpūsties pēc saunu sesijas. Pieaugušajiem būs iespēja izbaudīt īpašas saunas, piemēram, tropu saunu, āra pirts un pat kristāla saunu. Saunu pasaules apmeklētājiem ir pieejami arī džakūzi, āra baseini un masāžas, kas padara šo pieredzi vēl relaksējošāku.

Tropical Islands Resort piedāvā arī dažādas ūdens atrakcijas un relaksējošos baseinus pieaugušajiem, piemēram, “Tropical Sea”, mākslīgs jūras līcis ar smilšu pludmali un relaksējošiem ūdens krēsliem. Papildus tam, parkā ir arī eksotisku putnu un zivju eksponāti, kas padara atmosfēru vēl autentiskāku un aizraujošāku.

Tropu paradīzes stūrītis Tropical Islands Resort ir ideāla vieta pieaugušajiem, kuri vēlas atpūsties un izbaudīt eksotisko atmosfēru, neatstājot Eiropas kontinentu. Ar plašo atrakciju un relaksācijas iespēju klāstu, šī slepenā tropu paradīze ir perfekts galamērķis, kur gan aizrauties ar ūdens atrakcijām, gan pavadīt laiku relaksējošās saunās un baseinos.

Adrenalīna deva pieaugušajiem – Caribe Bay, Jesolo, Itālija

Caribe Bay ir viens no Itālijas populārākajiem akvaparkiem, kas izvietots Jesolo, netālu no Venēcijas. Šis akvaparks ir slavens ar savu adrenalīna raisošo atrakciju “Captain Spacemaker”, kas ir viens no augstākajiem ūdens slidkalniņiem Eiropā. Ar 42 metru augstumu un 60 grādu leņķi, šis slidkalniņš ir paredzēts tikai drosmīgākajiem. Aqualandia piedāvā arī citas aizraujošas atrakcijas, piemēram, slidkalniņus “Scary Falls” un “Captain Spacemaker”, kā arī dažādas atrakcijas, kas saistītas ar ūdens sportu un atpūtu.

Caribe Bay nav paredzēts tikai adrenalīna meklētājiem, bet arī tiem, kas vēlas atpūsties un izbaudīt saulainās dienas. Parkā ir arī pludmale, dažādi baseini, kuros var peldēties un atpūsties, kā arī relaksējošas teritorijas ar atpūtas krēsliem. Caribe Bay nodrošina neaizmirstamu pieredzi gan adrenalīna cienītājiem, gan tiem, kas vēlas baudīt klusu un relaksējošu atmosfēru.

Termālā relaksācija – Therme Erding, Vācija

Therme Erding ir viens no lielākajiem ūdens parkiem Eiropā un atrodas netālu no Minhenes, Vācijā. Tas ir domāts gan pieaugušajiem, gan bērniem, taču šajā sarakstā mēs koncentrējamies uz tā akvaparka daļu, kas ir vairāk pieaugušo orientēta. Therme Erding lepojas ar unikālu ūdens slidkalniņu piedāvājumu, tostarp “Magic Eye”, kas ir Vācijas garākais slidkalniņš, un “VR-Splash”, kas piedāvā virtuālās realitātes pieredzi, kamēr jūs slīdat pa slidkalniņu.

Therme Erding piedāvā arī vairākas pirtis un saunu zonas, kas ir paredzētas tikai pieaugušajiem un nodrošina iespēju atpūsties un atjaunot spēkus pēc adrenalīna pilnas dienas akvaparkā. Papildus tam, parkā ir vairāki restorāni un bāri, kurās var nobaudīt gardus ēdienus un dzērienus.

Naktīgais ūdens piedzīvojums – Aquapalace Praha, Prāga, Čehija

Aquapalace Praha ir iekštelpu akvaparks, kas atrodas netālu no Prāgas pilsētas centra, Čehijā. Lai gan dienas laikā šis akvaparks ir piemērots gan ģimenēm ar bērniem, gan pieaugušajiem, naktīs Aquapalace Praha pārvēršas par naktīgā ūdens piedzīvojuma vietu, kas ir pievilcīga tikai pieaugušajiem.

Nakts pasākumi un ballītes Aquapalace Praha notiek regulāri un piedāvā iespēju izbaudīt ūdens atrakcijas, slidkalniņus un relaksējošus baseinus bez bērniem. Pieaugušajiem ir iespēja baudīt tematiskus vakarus, dzīvo mūziku, DJ, kokteiļu bārus un speciālas atrakcijas, kas paredzētas tikai naktīgajiem pasākumiem. Naktīgā ūdens piedzīvojuma laikā akvaparks bieži piedāvā īpašas akcijas un atlaižu iespējas.

Akvaparks tikai pieaugušajiem – Aqua Club Dolphin, Stambula, Turcija

Aqua Club Dolphin ir īpašs akvaparks, kas atrodas Stambulā, Turcijā. Atšķirībā no daudziem citiem akvaparkiem, Aqua Club Dolphin ir tikai pieaugušajiem paredzētu atrakciju un slidkalniņu paradīze, kas padara to par lielisku galamērķi tiem, kas vēlas baudīt ūdens atrakcijas bez bērniem.

Šajā akvaparkā pieaugušie var izbaudīt adrenalīna pilnas atrakcijas, piemēram, straujos slidkalniņus un ekstremālus virpulīšus, kā arī relaksējošus baseinus un džakūzi, kas ļauj pilnvērtīgi atpūsties. Aqua Club Dolphin piedāvā arī vairākas saunas un pirtīšu iespējas, kā arī masāžas un skaistumkopšanas procedūras, kas nodrošina perfektu dienas noslēgumu pēc adrenalīna pilnas pieredzes akvaparkā.

Aqua Club Dolphin ir vieta, kur pieaugušie var neuztraukties par bērnu klātbūtni un pilnībā izbaudīt ūdens atrakcijas, relaksējošās teritorijas un pirts iespējas. Šis akvaparks ir ideāls pieaugušajiem, kas meklē ekskluzīvu un pieaugušajiem paredzētu ūdens atrakciju pieredzi.

Romantika ūdenī – Miraggio Thermal Spa Resort, Grieķija

Miraggio Thermal Spa Resort atrodas grezna Halkidiki pussala Grieķijā un iekļauj ne tikai krāšņu viesnīcu, bet arī lielisku spa kompleksu, kas ir aprīkots ar īpaši pievilcīgām ūdens atrakcijām pieaugušajiem. Šis termālais kūrorts ir iecienīts galamērķis tiem, kas vēlas atpūsties pie jūras, baudot pieaugušajiem paredzētas ūdens atrakcijas un veselības procedūras.

Pieaugušajiem šeit ir pieejami vairāki termālie baseini ar dabīgām sālsūdens avotiem, kas ir bagāti ar minerāliem, kas labvēlīgi ietekmē ādu un locītavu veselību. Papildus tam, Miraggio Thermal Spa Resort piedāvā ekskluzīvas saunas, tvaika pirtis, relaksējošu teritoriju un dažādas masāžas un skaistumkopšanas procedūras.

Sportisks ūdens piedzīvojums – Nautholsvik Geothermal Beach, Reikjavika, Islande

Nautholsvik Geothermal Beach ir ūdens sporta centrs Reikjavikā, Islandē, kas piedāvā neaizmirstamu pieredzi pieaugušajiem. Šajā vietā jūs varat izbaudīt dažādas ūdens sporta iespējas, piemēram, peldēšanu, sērfošanu un atpūtu ģeotermālajos baseinos.

Nautholsvik Geothermal Beach atrodas tieši pie okeāna, kas padara to par ideālu vietu peldēšanai un sērfošanai. Šī vieta nodrošina jūsu drošību, lai jūs varētu izbaudīt visu, ko piedāvā ūdens sporta centrs. Ģeotermālie baseini ir arī lielisks papildinājums šai pieredzei, jo tie ļauj jums atpūsties un atslābināties siltā un minerālu bagātā ūdenī.

Nautholsvik Geothermal Beach piedāvā ne tikai aktīvas ūdens sporta iespējas, bet arī iespēju izbaudīt Islandes brīnišķīgo dabu un ainavu. Šī vieta ir ideāla gan tiem, kas vēlas pievienot savai ceļojuma programmai dažādus ūdens sporta veidus, gan tiem, kas vēlas atpūsties ģeotermālo baseinu relaksējošajā atmosfērā.

Luksusa akvaparks – Maxx Royal Belek Golf Resort, Belek, Turcija

Maxx Royal Belek Golf Resort ir krāšņa viesnīca un akvaparks, kas atrodas Belekā, Turcijā. Šis ekskluzīvais kūrorts ir lielisks galamērķis pieaugušajiem, kuri vēlas izbaudīt lielisku ūdens atrakciju pieredzi un golfa iespējas. Viesnīcas akvaparkā pieaugušajiem ir pieejami dažādi slidkalniņi, straujie virpulīši un relaksējošie baseini, kā arī privātas atpūtas zonas.

Maxx Royal Belek Golf Resort ir arī pazīstams ar savu iespaidīgo golfa laukumu un kluba iespējām, kas piesaista gan iesācējus, gan pieredzējušus spēlētājus. Šīs iespējas padara kūrortu par lielisku galamērķi tiem, kuri vēlas savienot ūdens atrakcijas ar golfa spēlēm un citām sporta aktivitātēm.

Ūdens piedzīvojumi un dabas skaistums – Area 47, Tirola, Austrija

Area 47 ir āra piedzīvojumu parks, kas atrodas Tirolē, Austrijā. Šis parks ir ne tikai ūdens atrakciju centrs, bet arī piedāvā dažādas adrenalīna un piedzīvojumu aktivitātes, kas piemērotas pieaugušajiem. Ūdens atrakcijās ietilpst straujie slidkalniņi, bungy jumping virs ūdens un pat divi baseini ar trampolīniem un slidotavām.

Turklāt Area 47 piedāvā dažādas citu veidu aktivitātes, piemēram, alpīnisma maršrutus, ziplainu, canyoning un raftingu. Šīs aktivitātes padara Area 47 par lielisku galamērķi pieaugušajiem, kuri meklē adrenalīna pilnas ūdens atrakcijas un citus piedzīvojumus, kas apvienoti vienā vietā.

Ekstrēmais slidkalniņu piedzīvojums – Slide & Splash, Lagoa, Portugāle

Slide & Splash ir viens no lielākajiem un aizraujošākajiem akvaparkiem Portugālē, kas atrodas Lagoa pilsētā. Šis akvaparks ir īpaši pievilcīgs pieaugušajiem, kas meklē adrenalīna pilnas atrakcijas un izklaides. Akvaparkā pieaugušie var izbaudīt straujos un ekstremālos slidkalniņus, kā arī relaksējošos baseinus un džakūzi.

Slide & Splash piedāvā arī eksotisku mākslīgu pludmali, kur pieaugušie var atpūsties un sauļoties. Akvaparkā notiek arī dažādi tematiski pasākumi, kas piemēroti pieaugušajiem. Šis akvaparks ir lielisks galamērķis tiem, kas meklē iespaidīgas ūdens atrakcijas un relaksējošas iespējas Portugālē.

Nobeigums

Visi šie akvaparki un ūdens atrakciju centri piedāvā unikālu un aizraujošu pieredzi pieaugušajiem, kas vēlas izbaudīt ūdens atrakcijas bez bērniem. Šīs vietas piedāvā dažādas iespējas atpūtai un izklaidēm, sākot no adrenalīna pilnām aktivitātēm līdz relaksējošiem baseiniem un saunām. Tātad, nākamreiz, kad plāno atvaļinājumu, apsver ideju apmeklēt kādu no šiem akvaparkiem un ūdens atrakciju centriem, lai piedzīvotu neaizmirstamu pieredzi un izbaudītu savu laiku bez bērniem.

Atcerieties, ka dažas no šīm vietām var piedāvāt arī ģimenes pakalpojumus un atrakcijas, tāpēc, ja vēlaties apmeklēt kādu no šiem akvaparkiem kopā ar bērniem, pārliecinies, ka izvēlies piemērotu laiku un dienas daļu, kad tiek piedāvātas ģimenes atrakcijas. Taču šīs vietas galvenokārt ir veltītas pieaugušo vajadzībām un vēlmēm, nodrošinot unikālu un aizraujošu ūdens atrakciju pieredzi tiem, kuri meklē atpūtu un izklaides bez bērniem.