Skip to content

Edinburga! Tiešais lidojums tikai 39 EUR! Lidojums un 2 naktis 3* viesnīcā – 119 EUR

Edinburga ir skaista un vēsturiska pilsēta. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ceļot uz Edinburgu un ko tur redzēt un apmeklēt:

  1. Edinburgas pilsētas centrs – Vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir viena no skaistākajām pilsētas daļām pasaulē. Tajā ir daudz vēsturisku un arhitektoniski nozīmīgu vietu, piemēram, Edinburgas pils, Svētā Gīla katedrāle un Džona Knox House.
  2. Festivāli – Edinburga ir pazīstama arī ar savu festivālu sezonu, kas ietver Edinburgas Starptautisko festivālu un Fringe festivālu. Šie festivāli piedāvā daudz dažādu izrāžu, koncertu un citu pasākumu.
  3. Skotijas Nacionālais muzejs – Šis muzejs ir viens no lielākajiem un visdaudzveidīgākajiem muzejiem Skotijā. Tajā ir daudz dažādu izstāžu, kas aptver vēsturi, mākslu, dabu un tehnoloģijas.
  4. Arthur’s Seat – Tas ir kalns, kas atrodas netālu no Edinburgas pilsētas centra un piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu un apkārtni. Tas ir populārs tūrisma galamērķis un ir piemērots gan pastaigām, gan pārgājieniem.
  5. Edinburgas pilsētas tūre – Ir daudz dažādu tūru, kas piedāvā ieskatu Edinburgas vēsturē un kultūrā. Tās var būt gan pastaigu tūres, gan autobusa tūres, kas piedāvā iespēju redzēt daudz dažādu vietu un apskatīt pilsētu no dažādiem skatpunktiem.
  6. Royal Mile – Tas ir galvenais ielas posms, kas savieno Edinburgas pili ar Svētā Gīla katedrāli. Šeit var atrast daudz vēsturisku ēku, veikalus, restorānus un suvenīru veikalus.
  7. Holyroodhouse pils un Holyrood klosteris – Šī pils un klosteris atrodas netālu no Edinburgas pils un ir vēsturiska vieta, kur var iepazīt Skotijas karalistes vēsturi.

Edinburga, viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem Skotijā, patiks gan kultūras, gan dabas mīļotājiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Edinburgu (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 29.04.-1.05. 39 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam

Lidojumi uz Edinburgu

3* viesnīca Britannia Edinburgh Hotel. Divvietīgs numurs uz 2 naktīm – 161 EUR.

Šī viesnīca atrodas Litas upes krastā – klusā, noslēgtā Edinburgas centra vietā. Viesiem tiek piedāvāts bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums. Prinču ielas populārie veikali ir tikai 15 minūšu pastaigas attālumā.

Visos viesnīcas Britannia Edinburgh eleganti veidotajos numuros ir televizors un privāta vannas istaba.

Uz vietas ir pieejams restorāns un bārs, kurā viesi var baudīt brokastis, pusdienas un vakariņas.

Izcilā Edinburgas pils, kas slejas augstu virs vecpilsētas, ir aptuveni 3,2 km attālumā no viesnīcas.

Viesnīca Edinburgā