Skip to content

Edinburga septembrī: lidojums un 3 naktis viesu namā – 227 EUR

Edinburga ir skaista un vēsturiska pilsēta. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ceļot uz Edinburgu un ko tur redzēt un apmeklēt:

  1. Edinburgas pilsētas centrs – Vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir viena no skaistākajām pilsētas daļām pasaulē. Tajā ir daudz vēsturisku un arhitektoniski nozīmīgu vietu, piemēram, Edinburgas pils, Svētā Gīla katedrāle un Džona Knox House.
  2. Festivāli – Edinburga ir pazīstama arī ar savu festivālu sezonu, kas ietver Edinburgas Starptautisko festivālu un Fringe festivālu. Šie festivāli piedāvā daudz dažādu izrāžu, koncertu un citu pasākumu.
  3. Skotijas Nacionālais muzejs – Šis muzejs ir viens no lielākajiem un visdaudzveidīgākajiem muzejiem Skotijā. Tajā ir daudz dažādu izstāžu, kas aptver vēsturi, mākslu, dabu un tehnoloģijas.
  4. Arthur’s Seat – Tas ir kalns, kas atrodas netālu no Edinburgas pilsētas centra un piedāvā iespaidīgu skatu uz pilsētu un apkārtni. Tas ir populārs tūrisma galamērķis un ir piemērots gan pastaigām, gan pārgājieniem.
  5. Edinburgas pilsētas tūre – Ir daudz dažādu tūru, kas piedāvā ieskatu Edinburgas vēsturē un kultūrā. Tās var būt gan pastaigu tūres, gan autobusa tūres, kas piedāvā iespēju redzēt daudz dažādu vietu un apskatīt pilsētu no dažādiem skatpunktiem.
  6. Royal Mile – Tas ir galvenais ielas posms, kas savieno Edinburgas pili ar Svētā Gīla katedrāli. Šeit var atrast daudz vēsturisku ēku, veikalus, restorānus un suvenīru veikalus.
  7. Holyroodhouse pils un Holyrood klosteris – Šī pils un klosteris atrodas netālu no Edinburgas pils un ir vēsturiska vieta, kur var iepazīt Skotijas karalistes vēsturi.

Edinburga, viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem Skotijā, patiks gan kultūras, gan dabas mīļotājiem.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Rīgas uz Edinburgu (bagāža nav iekļauta cenā).

Datumi: 24.-27.09. 166 EUR turp-atpakaļ diviem cilvēkiem

Lidojumi Rīga - Edinburga

Viesu nams: Cambridge House (divvietīgs numurs uz 3 naktīm – 289 EUR)

Cambridge House ir celta 1880. gadā, un tā atrodas 1,6 km attālumā gan no vēsturiskā pilsētas centra, gan Edinburgas Leith doku rajona.

Labi aprīkotajās guļamistabās ir plakanā ekrāna televizors un DVD atskaņotājs, kā arī mūsdienīga vannas istaba. Viesu rīcībā ir arī bezmaksas tēja/kafija, rakstāmgalds, grezni tualetes piederumi un fēns.

Pastaigas attālumā atrodas dažādi bāri un restorāni.

Rosīgā Princes iela atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no mājas, savukārt Karaliskais botāniskais dārzs ir nedaudz vairāk kā 3,2 km attālumā. Edinburgas lidosta atrodas 30 minūšu brauciena attālumā.

Viesnīca Edinburgā