Skip to content

Dubrovnika! Tiešie lidojumi vasarā no 153 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 4 naktis 3* viesnīcā – 229 EUR

Dubrovnika ir viena no visvairāk apmeklētajām pilsētām Horvātijā, ko dēvē arī par “Adrijas pērli”. Šī senā pilsēta ir īpaši populāra tūristu vidū gan tās vēstures, gan dabas dēļ. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ir vērts ceļot uz Dubrovniku un ko tur redzēt vai darīt:

  1. Vecpilsēta: Dubrovnikas vecpilsēta ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir iespaidīgs senās arhitektūras piemērs. Pastaigājieties pa pilsētas sienām, no kurām paveras iespaidīgs skats uz Adrijas jūru un apkārtējo ainavu, un apmeklējiet dažādus muzejus, piemēram, Rector’s Palace un Marin Držić teātri.
  2. Lokruma sala: Lokruma sala atrodas tikai 600 metru attālumā no Dubrovnikas un ir populāra dienas ekskursija. Šeit ir dažādas pludmales, kā arī botāniskie dārzi un interesanti vēsturiskie pieminekļi.
  3. Pacēlājs uz Srd kalnu: Pacelšanās ar kabeļvadu uz Srd kalnu, kas atrodas aiz vecpilsētas, piedāvā elpu aizraujošu skatu uz Dubrovniku un apkārtējo jūras krastu.
  4. Adrijas jūra: Dubrovnika atrodas pie gleznainās Adrijas jūras krasta, kas piedāvā brīnišķīgas pludmales un iespējas ūdenssportam. Pludmales, piemēram, Banje un Lapad, ir populāras gan vietējo, gan tūristu vidū. Adrijas jūra ir ļoti tīra un skaidra, ideāli piemērota peldēšanai un snorkelēšanai.
  5. Game of Thrones ekskursijas: Dubrovnika ir slavena arī kā viena no galvenajām filmēšanas vietām populārajai televīzijas sērijai “Game of Thrones”. Daudzas ainas no sērijas tika filmētas vecpilsētā, kas kalpoja kā King’s Landing. Ekskursijās parāda galvenās filmēšanas vietas, kur var atpazīt ainas no sērijas, un ir īpaši interesantas faniem.
  6. Elafiti salas: Dubrovnikas apkārtnē atrodas Elafiti salu arhipelāgs, kas sastāv no vairākām salām. Populāras dienas ekskursijas ietver salu apmeklējumus, piemēram, Lopud, Šipan un Koločep, kur var baudīt gleznainās pludmales, olīvu dārzus un vēsturiskās baznīcas.
  7. Māksla un kultūra: Dubrovnika ir bagāta ar kultūras un mākslas pasākumiem, tostarp Dubrovnik Summer Festival, kas piedāvā dažādas izrādes, koncertus un izstādes. Pilsētā ir arī vairāki mākslas muzeji, piemēram, Dubrovnikas Modernās mākslas muzejs.

Ceļojums uz Dubrovniku ir neaizmirstams piedzīvojums, kas iepazīstina ar Horvātijas kultūru, vēsturi un dabas skaistumu. Gan pilsētas gleznainās ieliņas un iespaidīgā arhitektūra, gan tuvējās salas un Adrijas jūras krasts piedāvā neierobežotas iespējas atpūtai un izklaidei.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Viļņas uz Dubrovniku.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 21.-25.05. 153 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

CIti datumi: 1.-8.06., 4.-8./11.06., 16.-23.07., 27.07.-3.08., 27.08.-3.09., 31.08.-7.09., 24.09.-1.10., 1.-5.10.

Lidojumi uz Dubrovniku

3* viesu nams Rooms Kvestic. Divvietīgs numurs uz 4 naktīm – 152 EUR.

Naktsmītne Rooms Kvestic atrodas Dubrovnikā, Lapadas pussalā, 200 metru attālumā no pludmales. Numuros ir gaisa kondicionētājs, mēbelēts balkons vai terase un privāta vannas istaba.

Visos numuros ir televizors un ledusskapis. Pie viesu nama tiek piedāvāta bezmaksas privātā autostāvvieta.

Restorāni, bāri un lielveikali atrodas 100 metru attālumā. Vietējā autoosta atrodas 150 metru attālumā. Dubrovnikas vecpilsēta ir 4 km attālumā.

Viesnīca Dubrovnikā