Skip to content

Dubrovnika! Tiešie lidojumi no Rīgas no 124 EUR turp un atpakaļ. Lidojums un 7 naktis 3* apartamentos pie pludmales – 264 EUR

Dubrovnika ir viena no visvairāk apmeklētajām pilsētām Horvātijā, ko dēvē arī par “Adrijas pērli”. Šī senā pilsēta ir īpaši populāra tūristu vidū gan tās vēstures, gan dabas dēļ. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ir vērts ceļot uz Dubrovniku un ko tur redzēt vai darīt:

  1. Vecpilsēta: Dubrovnikas vecpilsēta ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir iespaidīgs senās arhitektūras piemērs. Pastaigājieties pa pilsētas sienām, no kurām paveras iespaidīgs skats uz Adrijas jūru un apkārtējo ainavu, un apmeklējiet dažādus muzejus, piemēram, Rector’s Palace un Marin Držić teātri.
  2. Lokruma sala: Lokruma sala atrodas tikai 600 metru attālumā no Dubrovnikas un ir populāra dienas ekskursija. Šeit ir dažādas pludmales, kā arī botāniskie dārzi un interesanti vēsturiskie pieminekļi.
  3. Pacēlājs uz Srd kalnu: Pacelšanās ar kabeļvadu uz Srd kalnu, kas atrodas aiz vecpilsētas, piedāvā elpu aizraujošu skatu uz Dubrovniku un apkārtējo jūras krastu.
  4. Adrijas jūra: Dubrovnika atrodas pie gleznainās Adrijas jūras krasta, kas piedāvā brīnišķīgas pludmales un iespējas ūdenssportam. Pludmales, piemēram, Banje un Lapad, ir populāras gan vietējo, gan tūristu vidū. Adrijas jūra ir ļoti tīra un skaidra, ideāli piemērota peldēšanai un snorkelēšanai.
  5. Game of Thrones ekskursijas: Dubrovnika ir slavena arī kā viena no galvenajām filmēšanas vietām populārajai televīzijas sērijai “Game of Thrones”. Daudzas ainas no sērijas tika filmētas vecpilsētā, kas kalpoja kā King’s Landing. Ekskursijās parāda galvenās filmēšanas vietas, kur var atpazīt ainas no sērijas, un ir īpaši interesantas faniem.
  6. Elafiti salas: Dubrovnikas apkārtnē atrodas Elafiti salu arhipelāgs, kas sastāv no vairākām salām. Populāras dienas ekskursijas ietver salu apmeklējumus, piemēram, Lopud, Šipan un Koločep, kur var baudīt gleznainās pludmales, olīvu dārzus un vēsturiskās baznīcas.
  7. Māksla un kultūra: Dubrovnika ir bagāta ar kultūras un mākslas pasākumiem, tostarp Dubrovnik Summer Festival, kas piedāvā dažādas izrādes, koncertus un izstādes. Pilsētā ir arī vairāki mākslas muzeji, piemēram, Dubrovnikas Modernās mākslas muzejs.

Ceļojums uz Dubrovniku ir neaizmirstams piedzīvojums, kas iepazīstina ar Horvātijas kultūru, vēsturi un dabas skaistumu. Gan pilsētas gleznainās ieliņas un iespaidīgā arhitektūra, gan tuvējās salas un Adrijas jūras krasts piedāvā neierobežotas iespējas atpūtai un izklaidei.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Rīgas uz Dubrovniku.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 18.-25.05. 124 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

CIti datumi: 21.-.28.05., 25.05.-1.06., 28.05.-4.06., 22.-29.06., 18.-25.06. un citi

Lidojumi uz Dubrovniku

Apartamenti Apartments & Rooms Čakelić ar skatu uz jūru uz 7 naktīm – 280 EUR.

Naktsmītne Apartments & Rooms Čakelić ir daļa no 1 000 kvadrātmetru plaša īpašuma, kurā viesiem ir iespēja atpūsties leknā dārzā. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar gaisa kondicionētāju, balkonu un satelīttelevīziju, kā arī 3 terases. Pludmale ir 400 metru attālumā.

Katrā naktsmītnē ir privāta vannas istaba, un no katras naktsmītnes paveras tāls skats uz apkārtējo ainavu. Dzīvokļos ir savas virtuves iekārtas.

Visu gadu atvērtajai naktsmītnei Čakelić Apartments ir centrālās apkures sistēma un uz vietas esoša bezmaksas privātā autostāvvieta. Mājas priekšpusē ir pieejamas grila iekārtas.

Tuvākais restorāns un bārs atrodas 50 metru attālumā, savukārt pārtikas preces var iegādāties vien 100 metru attālumā no naktsmītnes Čakelić. Ciemata Mlini centrs atrodas 400 metru attālumā.

Autobusu pietura, no kuras kursē satiksme uz Dubrovniku un Cavtatu, atrodas 100 metru attālumā. Tuvākā starptautiskā lidosta un Dubrovanikas Centrālā autoosta atrodas 10 km rādiusā.

.

Apartamenti Dubrovnikā