Skip to content

Dubrovnika septembrī: lidojums un nedēļa pie jūras – 340 EUR

Dubrovnika ir viena no visvairāk apmeklētajām pilsētām Horvātijā, ko dēvē arī par “Adrijas pērli”. Šī senā pilsēta ir īpaši populāra tūristu vidū gan tās vēstures, gan dabas dēļ. Šeit ir daži iemesli, kāpēc ir vērts ceļot uz Dubrovniku un ko tur redzēt vai darīt:

  1. Vecpilsēta: Dubrovnikas vecpilsēta ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un ir iespaidīgs senās arhitektūras piemērs. Pastaigājieties pa pilsētas sienām, no kurām paveras iespaidīgs skats uz Adrijas jūru un apkārtējo ainavu, un apmeklējiet dažādus muzejus, piemēram, Rector’s Palace un Marin Držić teātri.
  2. Lokruma sala: Lokruma sala atrodas tikai 600 metru attālumā no Dubrovnikas un ir populāra dienas ekskursija. Šeit ir dažādas pludmales, kā arī botāniskie dārzi un interesanti vēsturiskie pieminekļi.
  3. Pacēlājs uz Srd kalnu: Pacelšanās ar kabeļvadu uz Srd kalnu, kas atrodas aiz vecpilsētas, piedāvā elpu aizraujošu skatu uz Dubrovniku un apkārtējo jūras krastu.
  4. Adrijas jūra: Dubrovnika atrodas pie gleznainās Adrijas jūras krasta, kas piedāvā brīnišķīgas pludmales un iespējas ūdenssportam. Pludmales, piemēram, Banje un Lapad, ir populāras gan vietējo, gan tūristu vidū. Adrijas jūra ir ļoti tīra un skaidra, ideāli piemērota peldēšanai un snorkelēšanai.
  5. Game of Thrones ekskursijas: Dubrovnika ir slavena arī kā viena no galvenajām filmēšanas vietām populārajai televīzijas sērijai “Game of Thrones”. Daudzas ainas no sērijas tika filmētas vecpilsētā, kas kalpoja kā King’s Landing. Ekskursijās parāda galvenās filmēšanas vietas, kur var atpazīt ainas no sērijas, un ir īpaši interesantas faniem.
  6. Elafiti salas: Dubrovnikas apkārtnē atrodas Elafiti salu arhipelāgs, kas sastāv no vairākām salām. Populāras dienas ekskursijas ietver salu apmeklējumus, piemēram, Lopud, Šipan un Koločep, kur var baudīt gleznainās pludmales, olīvu dārzus un vēsturiskās baznīcas.
  7. Māksla un kultūra: Dubrovnika ir bagāta ar kultūras un mākslas pasākumiem, tostarp Dubrovnik Summer Festival, kas piedāvā dažādas izrādes, koncertus un izstādes. Pilsētā ir arī vairāki mākslas muzeji, piemēram, Dubrovnikas Modernās mākslas muzejs.

Ceļojums uz Dubrovniku ir neaizmirstams piedzīvojums, kas iepazīstina ar Horvātijas kultūru, vēsturi un dabas skaistumu. Gan pilsētas gleznainās ieliņas un iespaidīgā arhitektūra, gan tuvējās salas un Adrijas jūras krasts piedāvā neierobežotas iespējas atpūtai un izklaidei.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie AirBaltic lidojumi no Viļņas uz Dubrovniku (cenā ir iekļauta rokas bagāža).

Datumi: 11.-18.09. 165 EUR (vienam cilvēkiem turp un atpakaļ)

VNO-DUB

Apartamenti: Rooms Tomaš (7 naktis diviem cilvēkiem – 350 EUR)

Divvietīgs numurs ar balonu ar skatu uz pilsētu un jūru.

Rooms Tomaš atrodas tikai 550 metrus no prāmju ostas un galvenās autobusu stacijas, piedāvājot gaisa kondicionētus numurus ar balkoniem un skatu uz jūru. Vietējās autobusu pieturas atrodas tikai 150 metrus attālumā. Netālu atrodas pārtikas veikals, savukārt dažādi restorāni un bāri atrodas 400 metru attālumā. Rooms Tomaš atrodas 2,7 km attālumā no UNESCO aizsargātās Dubrovnika vecpilsētas, kas viegli sasniedzama ar autobusu.

Rooms Tomas

Apartamenti: Guest House Daniela (7 naktis diviem cilvēkiem – 351 EUR)

Viesu nams Daniela atrodas Mlini ciematā, tikai 20 metrus no Vidusjūras. Viesu namā Daniela ir kopēja virtuve, kas pieejama numuru viesiem. Ir arī kopēja ēdamistaba.

Daniela viesu nama numuri ir gaiši un vēdināmi, un tiem ir gaisa kondicionēšana un privāta vannas istaba ar dušu. Dažos numuros ir privāta terase ar terases mēbelēm un grila iespējām.

Viesu nams atrodas īsā pastaigas attālumā no promenādes, kur viesi var izbaudīt laivas braucienu uz Dubrovniku, Cavtat un blakus esošajām salām.

Guest House Daniela