Skip to content

Dublina maijā! Lidojums un 2 dienas viesnīcā centrā tikai 107 EUR

Dublina ir viena no Īrijas galvenajām pilsētām un tajā ir daudz interesantu vietu un aktivitāšu, ko varētu izbaudīt. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vēlēties ceļot uz Dublinu un ko tur redzēt:

  1. Vēsturiskās vietas: Dublinai ir bagāta vēsture, un tā ir pilna ar vēsturiskām vietām, piemēram, Dublinas pils un Īrijas Nacionālais muzejs, kurā ir daudz izstāžu, kas veltītas Īrijas vēsturei un kultūrai.
  2. Templis Barrikas: īpaši populāra apskates vieta, kur var iepazīt Īrijas valsts senātos rakstus un dokumentus, kā arī noskaidrot vairāk par Īrijas vēsturi.
  3. Trinity koledža: Viens no prestižākajiem augstskolām pasaulē, kas dibināta 1592. gadā. Tā bibliotēka, kurā atrodas arī slavenā Kells manuskripts, ir viena no vērtīgākajām un skaistākajām bibliotēkām pasaulē.
  4. Guinness ražotne: Guinness ir Īrijas slavenākais alus, un Guinness ražotne, kas atrodas Dublinā, piedāvā ekskursijas, lai uzzinātu vairāk par šī alus ražošanas procesu un vēsturi, kā arī lai izbaudītu alu degustācijas.
  5. Phoenix Park: Eiroopas lielākais pilsētas parks, kas ir plašs un skaists. Te var sastapt arī dzīvniekus, piemēram, briežus, un apmeklēt Dublinas zoodārzu.
  6. Dublina vēsturiskā arhitektūra: Pilsētā ir daudz vēsturisko ēku, piemēram, Kilmainham cietums, Dublina katedrāle un daudzas citas arhitektūras pērles.

Tas ir tikai neliels priekšstats par to, ko piedāvā Dublina. Pilsēta ir pilna ar kultūras, vēstures un izklaides iespējām, kas padarīs ceļojumu tajā par aizraujošu un atmiņā paliekošu pieredzi.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Ryanair lidojumi no Kauņas uz Dublinu (cenā nav iekļauta bagāža).

Datumi: 15.-16.05. 52 EUR turp un atpakaļ vienam cilvēkam

Daudz citu datumu maijā.

Lidojumu uz Dublinu

Viesnīca The Lombard Townhouse uz 1 nakts – 110 EUR.

The Lombard atrodas pie Trīsvienības koledžas sliekšņa un akmens metiena attālumā no Dublinas finanšu centra IFSC, un tā ir oāze no pilsētas steigas un burzmas. Formāli Mahaffys, The Lombard ir rūpīgi atjaunojusi The Smith Group un arhitekti Space Projects, lai atspoguļotu gan izcilās dāmas vēsturi, kas ir Dublinas pilsēta, gan viņas pašreizējo statusu kā viena no ātrākajām pilsētām Eiropā.

Viesnīcas Lombard skaistajos numuros ir privātas labierīcības un mūsdienīgs dizains. Katrā numurā ir ortopēdiskas gultas, plakanā ekrāna televizors un bezmaksas tualetes piederumi.

Pēc pieprasījuma viesnīca piedāvā arī 2 un 3 ēdienu vakariņas.

Ar savu pasakaino teraco grīdu, tumša koka mēbelēm un plīša banketu sēdvietām The Lombard ir ideāli piemērots ātrām pusdienām vai nesteidzīgam dzērienam un uzkodam pēc rosīgas dienas. Līdz ar mūsu 8 jaunajām viesu guļamistabām virs mūsu bāra tā tagad ir arī ideāla vieta, kur pavadīt nakti Dublinas pilsētas centrā. Saskaņā ar Mahaffys tradīcijām, The Lombard un mūsu darbinieki turpina visus sirsnīgi uzņemt.

Viesnīca Dublinā