Skip to content

Dubaija Ziemassvētkos! Tiešais Air Baltic lidojums un 6 naktis 4* viesnīcā – 559 EUR

Dubaija ir viena no populārākajām tūrisma galamērķīm pasaulē, kas piedāvā daudz ko redzēt un darīt. Šeit ir dažas no populārākajām aktivitātēm un apskates objektiem, ko varat izbaudīt, ceļojot uz Dubaiju:

  1. Burdž Kalifa – Burdž Kalifa ir pasaulē augstākais debesskrāpis, kas atrodas Dubajas centrā. Šeit ir iespējams baudīt skaistu skatu uz apkārtni un apmeklēt dažus no restorāniem un kafejnīcām.
  2. Dubajas fēnikss – Dubajas fēnikss ir slavens ar savu arhitektūru un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Dubajā.
  3. Dubajas akvārijs un zemūdens zooloģiskais dārzs – Dubajas akvārijs un zemūdens zooloģiskais dārzs ir slavens ar savu zemūdens dzīvnieku kolekciju un ir viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Dubajā.
  4. Dubajas pludmales – Dubaja ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm, un šeit ir daudz pludmales, kur varat peldēties, saulēties un baudīt jūras ainavu.
  5. Dubajas pilsētas centrs – Dubajas pilsētas centrs ir skaista un mierīga vieta, kur varat baudīt vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz restorānu, kur varat izbaudīt vietējo virtuvi.
  6. Dubajas veikali – Dubaja ir pazīstama ar savu iepirkšanās iespējām, un šeit ir daudz veikalu, kur varat iegādāties dažādus produktus, piemēram, zelta rotaslietas, elektroniku un citas preces.

Kopumā, Dubaja ir skaista un interesanta vieta, kur varat baudīt dabas skaistumu, vietējo kultūru un garšīgus ēdienus. Šeit ir daudz ko redzēt un darīt, un tā ir ideāla vieta, lai pavadītu atvaļinājumu.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Tiešie Air Baltic lidojumi no Rīgas uz Dubaiju.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Datumi: 17.-24.12. 347 EUR turp-atpakaļ vienam cilvēkam vai 17.-25.12. 345 EUR

Lidojumi uz Dubaiju

4* viesnīca Versailles by Raviz Hotel. Divvietīgs numurs uz 6 naktīm – 424 EUR, 7 naktīm – 495 EUR.

Viesnīca Versailles by Raviz atrodas komerciālajā Deiras rajonā un piedāvā elegantas naktsmītnes ar bezmaksas bezvadu internetu un jumta baseinu.

Viesnīcas Versailles by Raviz numuros ir gaisa kondicionētājs, satelīta kanāli un mini bāri. Apkalpošana numurā ir pieejama visu diennakti.

Viesi var baudīt pēcpusdienas tēju Lucky Dragon kafejnīcā vai apmeklēt viesnīcas restorānu Flavours by Palm Court, kas piedāvā vietējās un starptautiskās virtuves ēdienus.

Viesnīca Versailles atrodas 10 minūšu brauciena attālumā no Dubaijas lidostas un Dubaijas Pasaules tirdzniecības centra izstāžu zālēm. Tuvākā metro stacija atrodas 500 metru attālumā.

Viesnīca Dubaijā