Skip to content

Drosmīgajiem un nogurušiem – ilgi gaidīta atpūta! Horvātija vai Grieķija jau jūlijā! Tiešie lidojumi no Rīgas no 138 EUR

Šis ceļojums nav tūrisma operatora ceļazīme, bet ir lidojuma un viesnīcas piedāvājums. Katra ceļojuma sastāvdaļa var tikt iegādāta atsevišķi.

ES robežas sāk vērt vaļā, līdz ar to arī mēs atsākam publicēt ceļojumu piedāvājumus. Lūdzam tomēr rūpīgi lasīt ceļošanas un uzturēšanas noteikumus pakalpojumu sniedzēju mājaslapās un sekot līdzi izmaiņām.

Jau no jūlija pieejami tiešie lidojumi no Rīgas uz Horvātiju vai Grieķiju. Tiešie AirBaltic lidojumi no Rīgas no 138 EUR turp un atpakaļ.

 

Tiešie AirBaltic lidojumi Rīga – Dubrovnika ar rokas bagāžu.

Datumi: 16.-20.07. 138 EUR

Tiešie AirBaltic lidojumi Rīga – Rijeka ar rokas bagāžu.

Datumi: 22.-29.07. 146 EUR

Tiešie AirBaltic lidojumi Rīga – Atēnas ar rokas bagāžu.

Datumi: 4.-11.08. 158 EUR

Mūsuprāt, lieliska alternatīva viesnīcām šobrīd varētu būt apartamentu īre, piem. AirBnb vietnē. Daži dzīvokļu īpašnieki piedāvā īri ar patīkamam atlaidēm, dažiem ir bezkontakta komunikācijas iespējas, iekļaujot iebraukšanu/izbraukšanu. Turklāt, dažiem ir diezgan elastīgi rezervācijas atcelšanas nosacījumi.

Piemēram, Rijekā apartamenti pie jūras jūlijā ir pieejami par ~ 30 EUR diennaktī.

Atlaides kods jaunajiem lietotājiem pieejams zemāk mūsu rakstā.

Ja vēlaties īrēt apartamentus vai istabu no īpašniekiem, izmantojiet Airbnb mājaslapu. Par viesnīcas numura cenu var atrast interesantu un oriģinālu privātu mītni.

Jauniem lietotājiem 35 EUR atlaide pirmajai rezervācijai Airbnb mājaslapā. 

Patīkamu ceļojumu!