Skip to content

Dienvidkoreja! Lidojumi no Rīgas uz Seulu – 483 EUR

Seula ir moderna pilsēta, kas ir Dienvidkorejas galvaspilsēta. Šeit ir daži iemesli, kāpēc vērts ceļot uz Seulu un Dienvidkoreju, kā arī dažas vietas, ko tur redzēt un apmeklēt:

  1. Kultūra un vēsture – Seula ir bagāta ar kultūras un vēsturiskām apskates vietām. Var apmeklēt Gyeongbokgung pili, Bukchon Hanok ciematu un Jogyesa templi, lai iepazītu tradicionālo korejiešu kultūru un arhitektūru.
  2. Moderne un tehnoloģijas – Seula ir pazīstama ar savu moderno arhitektūru un tehnoloģisko attīstību. Var apmeklēt Dongdaemun DDP (Dizaina un modes parku), Lotte World Tower un elektronikas ielas, lai iepazītu Seulas inovācijas un tehnoloģijas.
  3. Gastronomija – Dienvidkoreja ir pazīstama ar savu garšīgo ēdienu. Seulā var izbaudīt tradicionālos ēdienus, piemēram, bulgogi (marinēts liellopu gaļas ēdiens), kimchi (fermentēts kāpostu ēdiens) un bibimbap (rīsu bļodiņa ar dažādiem piedevām).
  4. Naktsdzīve – Seula ir slavena ar savu dzīvo un pulserojošo naktsdzīvi. Var apmeklēt Gangnam rajonu, Hongdae ielu vai Itaewon, lai izbaudītu restorānus, bārus, mūziku un iepazītu Seulas naktsdzīves ainu.
  5. Tradīciju un modernās mākslas apvienojums – Seulā ir daudz mākslas galeriju, muzeju un mākslas izstāžu, kas apvieno tradicionālo un moderno mākslu. Var apmeklēt Leeum Samsung mākslas centrā, MMCA (Nacionālais mūsdienu un laikmetīgās mākslas centrs) vai Insadong rajonu, lai iepazītu Seulas mākslas ainu.

Dienvidkoreja kopumā piedāvā daudz vairāk, nekā tikai Seula. Ir vērts apmeklēt arī citas pilsētas un apskates vietas, piemēram, Busanu ar tās pludmalēm un tempļiem, Gyeongju ar savu vēsturisko mantojumu vai Jeju salu ar savu ainavisko skaistumu. Dienvidkoreja ir valsts, kas apvieno tradīciju un modernitāti, piedāvājot aizraujošu un daudzveidīgu pieredzi ceļotājiem.

Labākais laiks ceļot uz Dienvidkoreju var atšķirties atkarībā no personiskajām vēlmēm un interesēm. Tomēr, pamatojoties uz pieejamo informāciju, šeit ir daži faktori, kas jāņem vērā:

  • Labākie mēneši, lai apmeklētu Dienvidkoreju, ir maijs, jūnijs un septembris. Šajos mēnešos parasti ir silti un saulaini laika apstākļi, kas ir ļoti piemēroti ceļošanai un apskates vietu izpētei.
  • Vasara (jūlijs un augusts) var būt karsta un mitra Dienvidkorejā, tāpēc, ja jums nepatīk karstums un lietus, varētu būt labāk izvēlēties citu sezonu.
  • Ziemas mēneši (decembris – februāris) ir auksti, bet sniegs un skaisti ziemas ainavas var piedāvāt savu šarmu. Tomēr, ja plānojat apmeklēt kalnu reģionus, piemēram, Pjŏngčhangas ziemas sporta centru, tad ziemas mēneši var būt piemēroti.
  • Pavasaris (marts – aprīlis) ir arī labs laiks, lai apmeklētu Dienvidkoreju, jo dabā sāk ziedēt sakuras un ir daudz festivālu, piemēram, sakuras skatīšanās festivāls.

Lai izvēlētos labāko laiku ceļot uz Dienvidkoreju, ir vērts ņemt vērā savas personiskās preferences, klimata apstākļus un iecerēto aktivitāšu veidu. Ir arī svarīgi sekot līdzi aktuālajai informācijai par ceļošanas prasībām un ierobežojumiem, kas var mainīties atkarībā no situācijas.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

Lufthansa lidojumi no Rīgas uz Seulu ar pārsēšanos Frankfurtē.

Cenā ir iekļauta rokas bagāža līdz 8 kg.

Lidojumu periods: 2024. gada janvāris un februāris

Rīga – Seula piem. 8-16.02. 483 EUR

Citi datumi: 25.01.-7.02., 8.-21.02.

Lidojum uz Seulu