Skip to content

Dienvidāfrika! Swiss lidojumi uz Johannesburgu no 410 EUR

Ceļot uz Dienvidāfriku ir vērts vairāku iemeslu dēļ. Šī valsts piedāvā daudzveidīgu dabu, iespaidīgu vēsturi un kultūru, kā arī neaizmirstamas pieredzes.

  1. Dabas daudzveidība: Dienvidāfrikas ainavas ir ārkārtīgi daudzveidīgas, no Krugera Nacionālā parka savannas līdz Vētras upes kalniem un Kapskai zemesraga krastiem. Ceļotājiem ir iespēja doties safari, lai redzētu “Lielo piecinieku” – lauvu, ziloni, bifeli, leopardu un degunradzi.
  2. Vēsture un kultūra: Dienvidāfrika ir bagāta ar vēsturi un kultūru. Apmeklējiet Robben Island, kur tika ieslodzīts Nelson Mandela, vai apmeklējiet Apartheida muzeju Johannesburgā, lai iepazītos ar šīs valsts sarežģīto vēsturi.
  3. Gardie ēdieni un vīns: Dienvidāfrikas kulināriju ir ietekmējušas dažādas kultūras, kā rezultātā izveidojās unikāla virtuve. Stellenbosch un Franschhoek reģionos atrodas daži no pasaules labākajiem vīna darītavām, kur ceļotāji var baudīt vīna degustācijas un ekskursijas.
  4. Aktīvas atpūtas iespējas: Dienvidāfrika piedāvā daudzas iespējas aktīvās atpūtas cienītājiem. Ceļotāji var doties pārgājienos pa Drakensbergu kalniem, sērfot Dienvidāfrikas pludmalēs vai arī nodarboties ar zemūdens niršanu pie Āfrikas ragā.
  5. Iepazīstieties ar vietējo kultūru: Dienvidāfrika ir mājvieta dažādām etniskajām grupām, un ceļotājiem ir iespēja iepazīties ar vietējo kultūru. Apmeklējiet Zulu ciematu, lai iepazītos ar šīs etniskās grupas tradīcijām, vai piedalieties pilsētas ekskursijā, kas iepazīstina ar kādu no Dienvidāfrikas daudzajiem kolorītajiem ciemiem.

Ceļojot uz Dienvidāfriku, jūs atradīsiet īpašu un neaizmirstamu pieredzi, kas apvieno dabu, vēsturi, kultūru un piedzīvojumus.

Cenas ir aktuālas raksta publicēšanas brīdi un var mainīties jebkurā laikā.

SWISS lidojumi no Viļņas uz Johannesburgu ar pārsēšanos Cīrihē.

Cenā ir iekļauta tikai rokas bagāža līdz 8 kg.

Lidojumu periods: novembris, decembris

Viļņa – Johannesburga piem. 23.-29.11.

Citi datumi: 20./21.-29.11., 21.23.11.-6./13.12., 28.11.-6./13.12., 20.11.-6.12.

Lidojumi uz Dienvidāfriku